12065A911GAT2A
Gamintojas Dalies numeris:
12065A911GAT2A
Gamintojas / Gamintojas
KYOCERA AVX
Dalis aprašymo:
CAP CER 910PF 50V NP0 1206
Duomenų lapai:
12065A911GAT2A(1).pdf12065A911GAT2A(2).pdf12065A911GAT2A(3).pdf12065A911GAT2A(4).pdf
Dalies numeris 12065A911GAT2A
Gamintojas / Gamintojas KYOCERA AVX
Atsargų kiekis 870426 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 910PF 50V NP0 1206
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ 12065A911GAT2A Datasheets 12065A911GAT2A Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija -
Reitingai -
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos -
Gedimo greitis -
Talpa 910 pF
Programos General Purpose
12065A911GAT2A Produkto Aprašymas:
AVX 12065A911GAT2A yra aukštos našios keraminis daugiasluoksnis kondensatorius (MLCC), skirtas įvairioms elektroninėms taikymams, užtikrinantis išskirtinį patikimumą ir tikslumą energijos bei signalo valdyme. Šis kompaktiškas paviršiaus montuojamas komponentas pasižymi 910 pF talpos reitingu ir griežtu ±2 % tolerancijos diapazonu, todėl idealiai tinka bendrojo naudojimo elektronikos grandinėms, kur nedidelis įtampos svyravimas yra itin svarbus.
Kondensatorius sukurtas su C0G/NP0 temperatūros koeficientu, užtikrinančiu puikią stabilumą plačiame veikimo temperatūros diapazone nuo -55°C iki 125°C, kas leidžia nuosekliai veikti net sudėtingomis aplinkos sąlygomis. Jis turi 50V įtampos reitingą ir tikslius matmenis – 0,126 colio x 0,063 colio (3,20 mm x 1,60 mm), su maksimaliu storio dydžiu 0,037 colio, todėl tinka ribotose erdvėse esančiai elektronikai.
Nors specifiniai ekvivalentiniai modeliai nėra tiesiogiai nurodyti specifikacijose, panašūs MLCC kondensatoriai iš gamintojų kaip Murata, TDK ir Samsung Electro-Mechanics dažnai pasižymi panašiomis veikimo charakteristikomis, atitinkančiomis 910 pF, C0G/NP0 kategoriją bendrojo naudojimo taikymams.
12065A911GAT2A Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis keramikinis kondensatorius AVX (KYOCERA AVX) 12065A911GAT2A turi 910 pF talpos vertes, maksimalų darbo įtampą 50V ir tikslumą ±2%. Jis pasižymi stabilumu ir patikimumu net ir sudėtingose elektronikos grandinėse.
12065A911GAT2A Pakavimo dydis
Šis kondensatorius yra tiekiamas Surface Mount MLCC (kietojo kondensatoriaus) surinkimo formatu, naudojant 1206 (3216 metrinė) paketą, dar žinomą kaip "encapsulation: 8141". Fizinės matmenys – ilgis 3,20 mm, plotis 1,60 mm ir maksimalus storis 0,94 mm. Pakuotė – juostelėje ir ritulyje (Tape & Reel), kas užtikrina efektyvų automatinį surinkimą ant PCB. Kontaktai skirti paviršinės instaliacijos būdui, tinkami standartinėms automatinėms įrangoms, o C0G/NP0 dielektrikas garantuoja minimalų kapacitacijos pokytį plačiame temperatūros ir įtampos intervale. Elektrinės savybės yra stabilios, todėl jis lengvai integruojasi į įvairius PCB.
12065A911GAT2A Naudojimo sritis
12065A911GAT2A Savybės
Šis kondensatorius pasižymi 910 pF talpa, veikia iki 50V įtampos. Tiksli ±2% tolerancija užtikrina aukštą veikimo kokybę sudėtingose grandinėse. Naudojant aukštos stabilumo C0G (NP0) temperatūros koeficientą, jis išlaiko savo savybes plačiame -55°C iki 125°C temperatūros intervale. Keraminės MLCC konstrukcijos dėka pasižymi mažu ekvi valentišku serijos pasipriešinimu (ESR) bei mažo dissipation faktoriaus, todėl yra tinkamas aukšto dažnio ir spartaus veikimo taikymams. Dėl 1206 (metrinis 3216) formato ir paviršinės instaliacijos paketo, leidžia susidėlioti tankiai ir naudoti automatizuotose gamybos linijose, kas sumažina gamybos kaštus. Patvari juostelės ir ritulio pakuotė užtikrina efektyvią ir patikimą automatinę surinkimą. Nestariniame poliaus būvyje, kondensatorius yra paprastesnis PCB dizaino atžvilgiu, o RoHS atitiktis užtikrina aplinkai draugišką gamybą.
12065A911GAT2A Kokybės ir saugos ypatybės
12065A911GAT2A Suderinamumas
12065A911GAT2A Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
12065A911GAT2A
12065A911GAT2A
KYOCERA AVX
CAP CER 910PF 50V NP0 1206