BQ51003YFPR
Sandelyje 41200 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
BQ51003YFPR
Gamintojas / Gamintojas
Texas Instruments
Dalis aprašymo:
IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA
Duomenų lapai:
BQ51003YFPR(1).pdfBQ51003YFPR(2).pdf
Dalies numeris BQ51003YFPR
Gamintojas / Gamintojas Texas Instruments
Atsargų kiekis 41200 pcs Stock
Kategorija Integriniai grandynai (IC) > PMIC - galios valdymas - specializuota
apibūdinimas IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ BQ51003YFPR Datasheets BQ51003YFPR Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - tiekimas 4V ~ 10V
Tiekėjo prietaisų paketas 28-DSBGA
Serija -
Paketas / dėžutė 28-XFBGA, DSBGA
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - tiekimas 500mA
Bazinis produkto numeris BQ51003
Programos Wireless Power Receiver
BQ51003YFPR Produkto Aprašymas:
Svarbiausios BQ51003YFPR techninės charakteristikos apima maitinimo įtampos diapazoną nuo 4V iki 10V ir maksimalią maitinimo srovę iki 500mA, todėl jis yra tinkamas daugeliui taikymo sričių. Pagrindiniai šio įrenginio privalumai yra mažas dydis, didelis integracijos lygis ir efektyvus maitinimo konvertavimas, padedantis sumažinti dizaino sudėtingumą ir įrenginio užimamą plotą belaidžio įkrovimo sprendimuose.
BQ51003YFPR Pagrindiniai techniniai bruožai
BQ51003YFPR yra belaidžio maitinimo imtuvo PMIC, kuriame naudojama 28-šių kontaktų DSBGA pakavimo schema. Jis veikia su įtampa nuo 4 V iki 10 V, užtikrinant efektyvų energijos valdymą ir patikimą veikimą įvairiose belaidžio įkrovimo sistemose. Maksimali srovė – 500 mA, o temperatūros veikimo juosta siekia nuo -40°C iki 85°C, garantuojant patikimumą sudėtingomis sąlygomis.
BQ51003YFPR Pakavimo dydis
BQ51003YFPR Naudojimo sritis
BQ51003YFPR Savybės
BQ51003YFPR iš Luminary Micro / Texas Instruments yra specialiai sukurtas efektyviai energijos valdymui belaidžio maitinimo imtuvo taikymuose. Jis veikia optimaliai su įtampa nuo 4 V iki 10 V ir gali tiekti iki 500 mA srovę, užtikrinant stabilią ir nuolatinę galios tiekimą. Taip pat jis atlaiko platų temperatūros diapazoną nuo -40°C iki 85°C, kas užtikrina patikimumą įvairiose aplinkos sąlygose.