C4532JB2J683K160KA
Sandelyje 447213 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB2J683K160KA
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.068UF 630V JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB2J683K160KA(1).pdfC4532JB2J683K160KA(2).pdf
Dalies numeris C4532JB2J683K160KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 447213 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 630V JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB2J683K160KA Datasheets C4532JB2J683K160KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071' (1.80mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Gedimo greitis -
Talpa 0.068 µF
Programos General Purpose
C4532JB2J683K160KA Produkto Aprašymas:
Kondensatorius turi kompaktišką 1812 (matematinis 4532 dydžio) korpusą, matuojantį 0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm). Tai daro jį idealiu sprendimu erdvės reikalaujančiose elektronikos schemose. Su 630V įtampos įvertinimu ir 0,068µF talpa, šis komponentas užtikrina patikimą elektrinį našumą plačiame darbinės temperatūros intervale nuo -25°C iki 85°C.
C4532JB2J683K160KA Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis daugiaklasinis keramikos kondensatorius (MLCC) yra skirtas paviršiniam montavimui, su tvirtai 1812 (4532 metrinės) dydžio korpusu, matuojančiu 4,50 mm x 3,20 mm, o maksimalus storis – 1,80 mm. Jis pasižymi 0,068 mikrofaradų talpa ir įkrovos įtampa – 630 V. Tolerancija ±10 % užtikrina tikslų talpumą, o JB temperatūros koeficientas leidžia išlaikyti stabilumą esant vidutiniškai temperatūrai. Tinka naudoti nuo -25°C iki 85°C, todėl yra patikimas įvairiose industrinėse ir komercinėse srityse. Paketų juostelė ir ritė leidžia automatizuotą surinkimą ir padidina gamybos efektyvumą.
C4532JB2J683K160KA Pakavimo dydis
C4532JB2J683K160KA Naudojimo sritis
C4532JB2J683K160KA Savybės
C4532JB2J683K160KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB2J683K160KA Suderinamumas
C4532JB2J683K160KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB2J683K160KA
C4532JB2J683K160KA
TDK Corporation
CAP CER 0.068UF 630V JB 1812