V300A12M400BS3
Gamintojas Dalies numeris:
V300A12M400BS3
Gamintojas / Gamintojas
Vicor Corporation
Dalis aprašymo:
DC DC CONVERTER 12V 400W
Duomenų lapai:
V300A12M400BS3(1).pdfV300A12M400BS3(2).pdfV300A12M400BS3(3).pdf
"Lead Free Status / RoHS" statusas:
RoHS neatitinka reikalavimų
Dalies numeris V300A12M400BS3
Gamintojas / Gamintojas Vicor Corporation
Atsargų kiekis 39731 pcs Stock
Kategorija Maitinimo šaltiniai - valdiklio montavimas > DC nuolatinės srovės keitikliai
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 400W
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS neatitinka reikalavimų
Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3 kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V
Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module
Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi (400W)
Galia (vatais) 400 W
Paketas / dėžutė Full Brick
Paketas Bulk
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole
funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 85.8%
Dabartinis - išvestis (maks.) 33.3A
Bazinis produkto numeris V300A
Programos ITE (Commercial)
Jus taip pat gali dominti:
V300A12M400BS3
Vicor Corporation
DC DC CONVERTER 12V 400W