Pasirinkite savo šalį ar regioną.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의DeutschSvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийTiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescČeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederland繁体中文Türk diliΕλλάδαRepublika e ShqipërisëአማርኛAzərbaycanEesti VabariikEuskera‎БеларусьíslenskaBosnaAfrikaansIsiXhosaisiZuluCambodiaსაქართველოҚазақшаAyitiHausaКыргыз тилиGalegoCatalàCorsaKurdîLatviešuພາສາລາວlietuviųLëtzebuergeschmalaɡasʲМакедонскиMaoriМонголулсবাংলা ভাষারမြန်မာनेपालीپښتوChicheŵaCрпскиSesothoසිංහලKiswahiliТоҷикӣاردوУкраїнаO'zbekગુજરાતીಕನ್ನಡkannaḍaதமிழ் மொழி

[Pagrindinė istorija] Kalbėdamas apie LCD tėvą, kodėl Sharpas, kuris pateko į duobę, „šliaužiojo“?

Neseniai „Sharp“ paskelbė savo 2019 m. Antrojo ketvirčio pajamų ataskaitą, kurios pajamos sudarė 514,9 milijardo jenų, ty 4% mažiau nei per metus, o grynasis pelnas smuko 35% iki 12,5 milijardo jenų. Antrojo ketvirčio veiklos pelnas smuko 41% ir sudarė tik 14,6 milijardo jenų. Tai yra pirmas kartas, kai „Sharp“ veiklos pelnas mažėjo antrąjį ketvirtį po įsigijimo.
Suprantama, kad gerėja trijų pagrindinių „Sharp“ verslo grupių, išmaniojo gyvenimo ir kito verslo pelnas, tačiau pagrindinis 8K ekosistemos verslo veiklos pelnas smuko 54%, o tai yra raktas į našumo mažėjimą, nes „Sharp“ skystųjų kristalų televizoriai, skydeliai ir kitas verslas nuosmukis.
Be to, Korėjos žiniasklaida pranešė, kad „Sharp“ pasitrauks iš išmaniųjų telefonų OLED skydelių rinkos.
Susidūrus su tokia niūria finansine ataskaita, beveik pamirštama, kad Sharpas kadaise buvo „LCD tėvas“. Nuo ryškiausio „tėvo LCD“ iki dabartinio „ar išeis iš išmaniųjų telefonų OLED skydelių rinkos“, kokie yra „Sharp“ pakilimai ir nuosmukiai?
Skystųjų kristalų tėvas
„Sharp“ įkūrė „Hayakawa Tetsu“ Tokijuje, Japonijoje, 1912 m. Rugsėjo 5 d. Nuo tada Hayakawa ėmėsi „Sharp“ kelio ir sukūrė daugybę „pirmųjų“ gaminių buitinės technikos įmonėms.
„Sharp“ sukūrė pirmąjį televizorių Japonijoje 1951 m., Mikrobangų krosnelę 1962 m., Elektroninį kompiuterį 1964 m. Ir pirmąjį elektroninį žodyną (arba „elektroninę užrašų knygelę“, PDA), kurio vaidmuo kiniška. 1987 m. 1988 m. Buvo pristatytas 14 colių skystųjų kristalų ekranas. 1992 m. Buvo paleista „ViewCam“ namų kamera. 2004 m. Buvo pristatytas pirmasis vandens šildytuvas (Healsio). Sugalvojo PCI joną prieš H5N1 oro valytuvams. Buitinė technika, tokia kaip oro kondicionieriai. „Apple Newton“, nešiojamasis kompiuteris, kurį „Apple“ pradėjo kurti praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje, taip pat užsakė „Sharp“ bendradarbiavimą kuriant ir gaminant.
Galima sakyti, kad pirmosiomis LCD ekranų kūrimo dienomis „Sharp“ pats savaime skatino skystųjų kristalų televizorių populiarumą. Televizijos industriją pertvarkius iš CRT eros į planšetinių kompiuterių erą, „Sharp“ sparčiai vystėsi pirmajame XXI amžiaus dešimtmetyje ir kažkada tapo LCD televizorių lydere. Dėl šios priežasties „Sharp“ yra žinomas kaip „LCD tėvas“.
Turėdamas priekinį ekrano kraštą, „Sharp“ leidosi į atvirą kelią. Nuo nespalvoto iki spalvoto LCD, nuo 4 spalvų technologijos iki 4K ypač skaidraus, o po to iki 8K televizoriaus, bendroji Dievo technologija niekada nesustojo, o stiprumas paliko stiprią spalvą LCD televizoriaus evoliucijos istorijoje.
Nuo 2001 iki 2007 m. „Sharp“ tapo pasauliniu superhegemonu su LCD televizoriais.