12061A560GAT2A
Sandelyje 105900 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
12061A560GAT2A
Gamintojas / Gamintojas
KYOCERA AVX
Dalis aprašymo:
CAP CER 56PF 100V NP0 1206
Duomenų lapai:
12061A560GAT2A(1).pdf12061A560GAT2A(2).pdf12061A560GAT2A(3).pdf12061A560GAT2A(4).pdf
Dalies numeris 12061A560GAT2A
Gamintojas / Gamintojas KYOCERA AVX
Atsargų kiekis 105900 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 56PF 100V NP0 1206
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ 12061A560GAT2A Datasheets 12061A560GAT2A Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija -
Reitingai -
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos -
Gedimo greitis -
Talpa 56 pF
Programos General Purpose
12061A560GAT2A Produkto Aprašymas:
Kondensatorius turi tvirtą 1206 (3216 metrikiniai matmenys) korpusą, kurio matmenys yra 0,126" x 0,063" (3,20 mm x 1,60 mm), o maksimalus storis siekia 0,037". Pagrindiniai jo elektriniai parametrai yra 56 pF talpa, iš anksto nustatytas įtampos limitas – 100 V, ir itin tiksli tolerancija – ±2 %. Komponentas naudoja C0G/NP0 temperatūros koeficientą, užtikrinantį išskirtinį stabilumą plačiame darbinio temperatūros intervale nuo -55°C iki 125°C.
12061A560GAT2A Pagrindiniai techniniai bruožai
Ši keramikos kondensatorius pasižymi 56 pF talpa, nominaliu įkrovos įtampa 100 V ir tolerancija ±2 %, užtikrinančia stabilų veikimą esant įvairioms aplinkos sąlygoms.
12061A560GAT2A Pakavimo dydis
Pakuotės tipas – juostelė ir ritinys (TR). Pagaminimo dydis – 1206 (metrinis 3216). Matmenys – 3,20 mm ilgio x 1,60 mm pločio, o maksimalus storis – 0,94 mm. Taip pat turi paviršinį montavimą ir MLCC konstrukciją.
12061A560GAT2A Naudojimo sritis
12061A560GAT2A Savybės
Šis keramikos kondensatorius pasižymi C0G (NP0) temperatūros koeficientu, kuris užtikrina itin mažą talpos pasikeitimą esant temperatūros pokyčiams ir yra labai svarbus tikslioms taikymams. Jis veikia labai stabiliai tarp -55°C ir 125°C. Tarnauja su maža dielektrine nuostolių ir puikia izoliacijos varža, kas leidžia naudoti aukšto dažnio taikymuose. Nominalus įtampos įvertinimas – 100 V, kas garantuoja patikimą veikimą. Tolerancija ±2% leidžia tiksliai projektuoti grandines. Paviršinio montavimo dėžutė leidžia efektyviai naudoti automatizuotą surinkimą ir patikimą litavimą, o juostelės ir ritinio pakuotė tinka didelės apimties gamybos aplinkoms. Šie kondensatoriai atitinka RoHS reikalavimus ir yra gaminami atsakingai aplinkos požiūriu.
12061A560GAT2A Kokybės ir saugos ypatybės
12061A560GAT2A Suderinamumas
12061A560GAT2A Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
12061A560GAT2A
12061A560GAT2A
KYOCERA AVX
CAP CER 56PF 100V NP0 1206