SF-0603SA350M-2
Sandelyje 3890 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
SF-0603SA350M-2
Gamintojas / Gamintojas
Bourns Inc.
Dalis aprašymo:
0603 SLOW-BLOW MULTILAYER 3.5A A
Duomenų lapai:
SF-0603SA350M-2(1).pdfSF-0603SA350M-2(2).pdfSF-0603SA350M-2(3).pdfSF-0603SA350M-2(4).pdf
Dalies numeris SF-0603SA350M-2
Gamintojas / Gamintojas Bourns Inc.
Atsargų kiekis 3890 pcs Stock
Kategorija Grandinės apsauga > Saugikliai
apibūdinimas 0603 SLOW-BLOW MULTILAYER 3.5A A
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
Įtampos įvertinimas - DC 35 V
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W x 0.031" H (1.60mm x 0.80mm x 0.80mm)
Serija SinglFuse™ SF-0603SA-M
Atsakymo laikas Slow Blow
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount
Lydymasis I²t 0.394
Saugiklių tipas Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Dabartinis įvertinimas (AMPS) 3.5 A
Spalva -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50A
Patvirtinimo agentūra cUL
Jus taip pat gali dominti:
SF-0603SA350M-2
SF-0603SA350M-2
Bourns Inc.