GRM2195C2A9R0DZ01D
Gamintojas Dalies numeris:
GRM2195C2A9R0DZ01D
Gamintojas / Gamintojas
Murata Electronics
Dalis aprašymo:
CAP CER 9PF 100V C0G/NP0 0805
Dalies numeris GRM2195C2A9R0DZ01D
Gamintojas / Gamintojas Murata Electronics
Atsargų kiekis 366807 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 9PF 100V C0G/NP0 0805
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ GRM2195C2A9R0DZ01D Datasheets GRM2195C2A9R0DZ01D Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.037' (0.95mm)
Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079' L x 0.049' W (2.00mm x 1.25mm)
Serija GRM
Reitingai -
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos -
Talpa 9 pF
Bazinis produkto numeris GRM2195C2A
Programos General Purpose
GRM2195C2A9R0DZ01D Produkto Aprašymas:
Kompanijos Murata gaminamas kompaktiškas 0805 (2012 metrinis) modulio dydžio kondensatorius, kurio matmenys – 2,00 mm x 1,25 mm. Jis turi mažą talpą – 9 pF ir itin tikslią toleranciją – ±0,5 pF. Prietaisas yra skiriamas įtampai iki 100 V ir naudoja C0G/NP0 temperatūros koeficiento technologiją, užtikrinančią išskirtinį temperatūros stabilumą bei minimalų talpos pokytį keičiantis aplinkos sąlygoms.
GRM2195C2A9R0DZ01D Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis Murata GRM2195C2A9R0DZ01D kondensatorius pasižymi 9 pF talpa, nominausiu įtampu 100 V ir tolerancija ±0.5 pF, užtikrinančia aukštą tikslumą ir stabilumą įvairiose pramonės ir elektronikos taikymo srityse.
GRM2195C2A9R0DZ01D Pakavimo dydis
Supakuotas su paisydamas standartinės juostos ir ritės (TR) tipo pakavimo formos, atitinkantis 8140 surenkamų detalių standarto dydį. Dėl matmenų 2,00 mm ilgio ir 1,25 mm pločio bei maksimalios storio 0,95 mm, šis mažas dydis leidžia taupyti erdvę PCB dizainuose ir yra suderinamas su automatinėmis paviršiaus montavimo technologijomis.
GRM2195C2A9R0DZ01D Naudojimo sritis
GRM2195C2A9R0DZ01D Savybės
Šis kondensatorius pasižymi C0G/NP0 temperatūros charakteristika, užtikrinančia puikią stabilumą ir minimalų talpos pokytį nuo -55°C iki +125°C. Tolerancija ±0.5 pF leidžia pasiekti aukštą tikslumą, o kompaktiška 0805 (2012 metrinis) dėžutės forma leidžia taupyti erdvę PCB ir yra suderinama su automatiniu paviršiaus montavimu. Nominalus įtampos lygis 100 V leidžia jį naudoti maitinimo linijų taikymuose, išlaikant mažą dielektrikos nuostolį ir triukšmo lygį. Daugiasluoksnis keraminis kondensatorius pasižymi mechaniniu patikimumu, mažu serijos varžos (ESR) lygiu ir dideliu patikimumu, efektyviai veikdama aukšto dažnio dažnių aplinkose.
GRM2195C2A9R0DZ01D Kokybės ir saugos ypatybės
GRM2195C2A9R0DZ01D Suderinamumas
GRM2195C2A9R0DZ01D Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
GRM2195C2A9R0DZ01D
GRM2195C2A9R0DZ01D
Murata Electronics
CAP CER 9PF 100V C0G/NP0 0805