V300A12T400BF3
Gamintojas Dalies numeris:
V300A12T400BF3
Dalis aprašymo:
DC DC CONVERTER 12V 400W
Duomenų lapai:
V300A12T400BF3(1).pdfV300A12T400BF3(2).pdfV300A12T400BF3(3).pdfV300A12T400BF3(4).pdf
Dalies numeris V300A12T400BF3
Gamintojas / Gamintojas Vicor Corporation
Atsargų kiekis 39529 pcs Stock
Kategorija Maitinimo šaltiniai - valdiklio montavimas > DC nuolatinės srovės keitikliai
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 400W
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 3 kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180V
Įtampa - įėjimas (maks.) 375V
Įveskite Isolated Module
Dydis / Matmenys 4.60' L x 2.20' W x 0.54' H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi (400W)
Galia (vatais) 400 W
Paketas / dėžutė Full Brick
Paketas Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 85.8%
Dabartinis - išvestis (maks.) 33.33A
Bazinis produkto numeris V300A12T400
Programos ITE (Commercial)
Jus taip pat gali dominti:
V300A12T400BF3
V300A12T400BF3
Vicor Corporation
DC DC CONVERTER 12V 400W