SMBJ40A-M3/5B
Sandelyje 389606 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
SMBJ40A-M3/5B
Gamintojas / Gamintojas
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Dalis aprašymo:
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
Duomenų lapai:
SMBJ40A-M3/5B(1).pdfSMBJ40A-M3/5B(2).pdfSMBJ40A-M3/5B(3).pdf
Dalies numeris SMBJ40A-M3/5B
Gamintojas / Gamintojas Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Atsargų kiekis 389606 pcs Stock
Kategorija Grandinės apsauga > TVS - Diodai
apibūdinimas TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40V
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 64.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.4V
Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AA (SMBJ)
Serija TransZorb®
Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 9.3A