VS-8TQ080-N3
Gamintojas Dalies numeris:
VS-8TQ080-N3
Gamintojas / Gamintojas
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Dalis aprašymo:
DIODE SCHOTTKY 80V 8A TO220AC
Duomenų lapai:
VS-8TQ080-N3(1).pdfVS-8TQ080-N3(2).pdf
Dalies numeris VS-8TQ080-N3
Gamintojas / Gamintojas Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Atsargų kiekis 4185 pcs Stock
Kategorija Diskretiniai puslaidininkiniai gaminiai > Diodai - lygintuvai - vienviečiai
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 80V 8A TO220AC
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 720 mV @ 8 A
Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 80 V
Technologija Schottky
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AC
Greitis Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Serija -
Paketas / dėžutė TO-220-2
Paketas Tube
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 180°C
Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 8A
Talpa @ Vr, F -
Bazinis produkto numeris 8TQ080
Jus taip pat gali dominti:
VS-8TQ080-N3
DIODE SCHOTTKY 80V 8A TO220AC