0805YF224KAT2A
Sandelyje 359806 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
0805YF224KAT2A
Gamintojas / Gamintojas
KYOCERA AVX
Dalis aprašymo:
CAP CER SMD
Dalies numeris 0805YF224KAT2A
Gamintojas / Gamintojas KYOCERA AVX
Atsargų kiekis 359806 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER SMD
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
Įtampa - Įvertinta 16V
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija -
Reitingai -
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos -
Gedimo greitis -
Talpa 0.22 µF