0805YG474ZAT2A
Sandelyje 304472 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
0805YG474ZAT2A
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.47UF 16V Y5V 0805
Duomenų lapai:
0805YG474ZAT2A(1).pdf0805YG474ZAT2A(2).pdf0805YG474ZAT2A(3).pdf
Dalies numeris 0805YG474ZAT2A
Gamintojas / Gamintojas KYOCERA AVX
Atsargų kiekis 304472 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 16V Y5V 0805
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ 0805YG474ZAT2A Datasheets 0805YG474ZAT2A Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V
Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Gedimo greitis -
Talpa 0.47 µF
Programos General Purpose
0805YG474ZAT2A Produkto Aprašymas:
Jis pasižymi kompaktišku 0805 (2012 metriškas) forma, kurio matmenys yra 2,01 mm x 1,25 mm, ir suteikia 0,47 μF talpą su įvertintu 16V įtampu. Y5V temperatūros koeficiento klasifikacija rodo prognozuojamas talpos charakteristikas skirtingomis temperatūromis. Komponentas turi tolerancijos diapazoną nuo -20% iki +80%, kas suteikia lankstumo projektuotojams ir elektronikos gamintojams.
0805YG474ZAT2A Pagrindiniai techniniai bruožai
0805YG474ZAT2A kondensatorius būdinga 0,47μF talpa, 16V įtampa ir tolerancija nuo -20% iki +80%. Jis turi stabilias elektrines charakteristikas ir patikimą veikimą įvairiuose pritaikymuose.
0805YG474ZAT2A Pakavimo dydis
Šis AVX (KYOCERA AVX) kondensatorius naudoja kompaktišką 0805 (2012 matavimų) paviršiaus montavimo dėklą, užtikrinantį didelį komponentų tankį ir efektyvią plokštės erdvę. Jo matmenys yra 2,01 mm ilgio x 1,25 mm pločio, o maksimalus storis – 0,94 mm. Pristatomas „Tape & Reel“ formatas automatizuotam paviršiaus montavimo procesui, skirtas patikimam gamybai ir apdorojimui.
0805YG474ZAT2A Naudojimo sritis
0805YG474ZAT2A Savybės
Šis kondensatorius turi Y5V (F) temperatūros koeficientą, suteikiantį stabilumą mažiau temperatūrai jautrioms taikymams. Nominalus talpos dydis – 0,47μF, įtampa – 16V, tolerancija nuo -20% iki +80%. Jis yra paviršiaus montavimo tinkamas, tinka greitam automatizuotam surinkimui ir masinei gamybai. Atitinka RoHS reglamentus, užtikrinančius aplinkos apsaugą, ir yra tvirtos ceramicinės konstrukcijos, atsparios mechaniniams ir temperatūros iššūkiams. MLCC struktūra sumažina ekvivalentinį serijos pasipriešinimą (ESR) ir padidina patikimumą. Šis 0805 dydžio dėklas plačiai naudojamas nešiojamose ir ribotoje erdvėje schemose.
0805YG474ZAT2A Kokybės ir saugos ypatybės
0805YG474ZAT2A Suderinamumas
0805YG474ZAT2A Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
0805YG474ZAT2A
0805YG474ZAT2A
KYOCERA AVX
CAP CER 0.47UF 16V Y5V 0805