0805ZC102JAT2A
Sandelyje 452155 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
0805ZC102JAT2A
Gamintojas / Gamintojas
KYOCERA AVX
Dalis aprašymo:
CAP CER 1000PF 10V X7R 0805
Duomenų lapai:
0805ZC102JAT2A(1).pdf0805ZC102JAT2A(2).pdf0805ZC102JAT2A(3).pdf
Dalies numeris 0805ZC102JAT2A
Gamintojas / Gamintojas KYOCERA AVX
Atsargų kiekis 452155 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 1000PF 10V X7R 0805
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ 0805ZC102JAT2A Datasheets 0805ZC102JAT2A Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V
Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija -
Reitingai -
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos -
Gedimo greitis -
Talpa 1000 pF
Programos General Purpose
0805ZC102JAT2A Produkto Aprašymas:
Su miniatiūriniu 0805 (2012 metrinė) paketų dydžiu, matuojančiu 0,079" x 0,049" (2,01 mm x 1,25 mm), kondensatorius užtikrina taupų erdvės naudojimą sudėtinguose elektronikos projektuose. Jo žemo profilio konstrukcija, su maksimaliu storiu 0,037", leidžia jį įdiegti į kompaktiškas elektronines surinktis, kur erdvės optimizavimas yra itin svarbus.
Kondensatorius pasižymi stabilia 1000 pF talpa ir itin tiksliu ±5 % tolerancijos kiekiu, užtikrinančiu pastovią elektrinę veikimą. Jis yra įvertintas 10V veikimo įtampai ir gali patikimai funkcionuoti plačiame temperatūrų intervale nuo -55°C iki 125°C, todėl tinka sudėtingoms aplinkos sąlygoms automobiliuose, pramonėje ir buitiniuose elektronikos įrenginiuose.
Palyginami alternatyvūs modeliai iš gamintojų kaip Murata, Samsung Electro-Mechanics ar TDK, kurie apima panašius 0805 MLCC kondensatorius su panašiomis specifikacijomis, tokias kaip 1000 pF ir 10V X7R kategorijoje.
0805ZC102JAT2A Pagrindiniai techniniai bruožai
Kapasitancija 1000 pF, Nominalus įtampa 10 V, Paklaida ±5%. Šis kondensatorius yra pagamintas iš daugiaklakio keramikos medžiagos, užtikrinančios stabilų veikimą plačiame temperatūros intervale nuo -55°C iki 125°C. Tinka naudoti apibendrintose elektronikos grandinėse, kur reikalingas patikimas ir stabilus kondensatorių veikimas.
0805ZC102JAT2A Pakavimo dydis
Pakuotės tipas: juostelė ir ritinėlis (TR). Medžiaga: daugiaklakis keramikos kondensatorius (MLCC). Matmenys: 0805 dydis (2.01 mm x 1.25 mm). Laido išdėstymas: paviršiaus montavimo įrenginys (SMD). Šiluminės savybės: temperatūros koeficientas X7R (-55°C iki 125°C). Elektrinės charakteristikos: kapasitas 1000 pF, įtampos normas 10 V, paklaida ±5%.
0805ZC102JAT2A Naudojimo sritis
0805ZC102JAT2A Savybės
AVX 0805ZC102JAT2A kondensatorius pasižymi patikima daugiaklakio keramikos konstrukcija su X7R dielektrine medžiaga, užtikrinančia stabilų kapasitatyvumą plačiame temperatūros diapazone (-55°C iki 125°C). Komponentas mažo matmenų dydžio, 2.01 mm ilgio ir 1.25 mm pločio, atitinka 0805 standartą paviršiaus montavimo technologijoje. Turi griežtą ±5 % paklaidą, kas leidžia naudoti jį jautriose filtravimo ir laikmatų taikymuose. Apgaubtas keraminės dalies, kurios maksimalus storis – 0.94 mm, jis gali atlaikyti iki 10 V įtampą, kas yra idealiai tinkama žemos įtampos grandinėms. Juostelės ir ritinėlio pakuotė leidžia automatinių surinkimo linijų įrangai atlikti patikimą ir efektyvią surinkimą. Be to, kondensatorius atitinka RoHS standartus, užtikrindamas atitiktį modernioms aplinkos ir saugumo reikalavimams.
0805ZC102JAT2A Kokybės ir saugos ypatybės
0805ZC102JAT2A Suderinamumas
Šis MLCC kondensatorius yra visiškai suderinamas su standartinėmis 0805 paviršiaus montavimo gamybos procesais ir įranga. Jis gali būti tinkamai integruotas į spausdintines plokštes reikalaujant kompaktiškų maitinimo linijos keramikos kondensatorių, veikiančių iki 10 V. Jo X7R dielektrinė medžiaga dera su kitais MLCC komponentais, turinčiais panašią temperatūros stabilumo ir elektrines charakteristikas, leidžiančiu naudoti įvairiose kondensatorių tinkluose maitinimo ir signalo kondicionavimui.
0805ZC102JAT2A Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
0805ZC102JAT2A
0805ZC102JAT2A
KYOCERA AVX
CAP CER 1000PF 10V X7R 0805