0805ZC102KAT2A
Sandelyje 323548 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
0805ZC102KAT2A
Dalis aprašymo:
CAP CER 1000PF 10V X7R 0805
Duomenų lapai:
0805ZC102KAT2A(1).pdf0805ZC102KAT2A(2).pdf0805ZC102KAT2A(3).pdf
Dalies numeris 0805ZC102KAT2A
Gamintojas / Gamintojas KYOCERA AVX
Atsargų kiekis 323548 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 1000PF 10V X7R 0805
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ 0805ZC102KAT2A Datasheets 0805ZC102KAT2A Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis -
Talpa 1000 pF
Programos General Purpose
0805ZC102KAT2A Produkto Aprašymas:
Įrengtas su 10V įtampą ir 1000 pF talpa, šis komponentas turi X7R temperatūros koeficientą, užtikrinantį stabilų veikimą plačiame temperatūrų diapazone nuo -55 °C iki 125 °C. Jo tikslus ±10 % tolerancijos užtikrina patikimą elektros veikimą įvairiuose elektronikos grandinėse.
Kondensatoriaus mažas 0805 (2012 metrinių matmenų) korpusas matuoja tik 2,01 mm x 1,25 mm, todėl puikiai tinka erdvėje ribotoms elektronikos konstrukcijoms, kur svarbus uždaras dydis. Jo paviršiaus montavimo dizainas leidžia lengvai integruoti į spausdintines plokštes ir šiuolaikines elektronikos surinkimo sistemas.
0805ZC102KAT2A Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis kondensatorius yra multilayer keraminis kondensatorius (MLCC), turintis 1000 pikofarado (pF) talpą, įrengtas su 10V nominaliu įkrova. Technologija X7R užtikrina stabilias charakteristikas ir patikimą temperatūros atsparumą nuo -55°C iki +125°C, su paklaida ±10%. Tinka įvairioms elektronikos taikymo sritims, kur reikalingas stabilus rezonansinis perdavimas, filtravimas ar dekoduojančios funkcijos.
0805ZC102KAT2A Pakavimo dydis
Prietaisas tiekiamas 0805 dydžio dėkle, atitinkančiame 2012 metrinių standartą (2,01 mm x 1,25 mm) ir su maksimaliu storiu 0,94 mm (0,037 "). Naudojant „Tape & Reel“ (TR) pakuotę, užtikrinamas efektyvus automatizuotas surinkimas. Encapsuliacijos stilius yra nurodytas kaip 8140, tinkantis kompaktiškiems PCB išdėstymams ir paviršiaus surišimui.
0805ZC102KAT2A Naudojimo sritis
0805ZC102KAT2A Savybės
0805ZC102KAT2A – tai daugialuoksnis keraminis kondensatorius, siūlantis 1000 pF talpą su 10V įkrova ir X7R dielektriku. Jo konstrukcija užtikrina stabilų veikimą, patvarumą ir gerą terminį atsparumą, talpa išliks ±15% nuo -55°C iki +125°C. Tinkamas naudoti aukšto tankio grandinėse ir paviršiaus surišime. Tinkamas masinei gamybai, palaiko patikimą surinkimą ir reflow litavimą.
0805ZC102KAT2A Kokybės ir saugos ypatybės
0805ZC102KAT2A Suderinamumas
0805ZC102KAT2A Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
0805ZC102KAT2A
0805ZC102KAT2A
KYOCERA AVX
CAP CER 1000PF 10V X7R 0805