0805ZC103KAT2A
Sandelyje 541311 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
0805ZC103KAT2A
Dalis aprašymo:
CAP CER 10000PF 10V X7R 0805
Duomenų lapai:
0805ZC103KAT2A(1).pdf0805ZC103KAT2A(2).pdf0805ZC103KAT2A(3).pdf
Dalies numeris 0805ZC103KAT2A
Gamintojas / Gamintojas KYOCERA AVX
Atsargų kiekis 541311 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 10000PF 10V X7R 0805
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ 0805ZC103KAT2A Datasheets 0805ZC103KAT2A Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis -
Talpa 10000 pF
Programos General Purpose
0805ZC103KAT2A Produkto Aprašymas:
Įdiegtas su X7R temperatūros koeficiento charakteristika, šis kondensatorius pasižymi išskirtine stabilumu plačiame darbinio temperatūros spektru nuo -55°C iki 125°C, todėl yra labai patikimas įvairiose aplinkos sąlygose. Kondensatorius turi kompaktišką 0805 (2012 matmenų) paketą, matuojantį 2,01 mm x 1,25 mm, leidžiantį efektyviai išnaudoti erdvę moderniuose elektronikos projektuose.
Su nominalia 10 000 pF (10 nF) talpa ir 10 V įtampos įvertinimu, šis komponentas užtikrina tikslų elektrinį veikimą su ±10 % tolerancija. Jo paviršiaus montavimo dizainas leidžia lengvai integruoti į spausdintas plokštes, pašalinant gamybos sudėtingumus. Löga panelės storis (maksimaliai 0,94 mm) leidžia tankiai išdėstyti grandines ir mažinti elektroniką.
0805ZC103KAT2A Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis kondensatorius turi tvirtus techninius parametrus, įskaitant 10000 pF talpą, darbinį įtampą iki 10V ir X7R temperatūros koeficientą, užtikrinantį stabilumą įvairiomis sąlygomis. Jis pagamintas iš daugiasluoksnio keraminio dielektriko ir yra patvarus bei patikimas naudoti tiek buitinių, tiek pramoninių elektronikos sistemų projektuose.
0805ZC103KAT2A Pakavimo dydis
Produktas yra įpakintas pagal 0805 (2012 matavimas) standartą, su ilgį 2.01 mm ir plotį 1.25 mm, maksimumo storis – 0.94 mm. Supakuotas juostelėse ir ritinėliuose (Tape & Reel) leidžia efektyvų automatizuotą surinkimą. Taip pat naudoja paviršinį montavimą ir MLCC technologiją, kurioje vietoje esanti keramika užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą.
0805ZC103KAT2A Naudojimo sritis
0805ZC103KAT2A Savybės
Šis MLCC pasižymi plačia veikimo temperatūra nuo -55°C iki +125°C, užtikrinant patikimumą sudėtingose aplinkose. 10V įtampa ir 10000 pF talpa leidžia jį naudoti įvairiuose grandynų sprendimuose, ypatingai maitinimo dalyse ir linijų filtravime. 0805 formos paviršiaus montavimo galimybė leidžia diegti sudėtinguose ir tankiuose PCB išdėstymuose, didinant surinkimo našumą ir patikimumą. X7R dielektrikas užtikrina gerą talpos stabilumą ir mažus nuostolius vidutiniame talpumo diapazone. Tolerancija ±10% leidžia lankstumą dizainui ir atitinka įprastus elektros parametrus. Juostelės ir ritinėlių pakavimas užtikrina patogų ir saugų pervežimą, laikymą ir naudojimą.
0805ZC103KAT2A Kokybės ir saugos ypatybės
0805ZC103KAT2A Suderinamumas
0805ZC103KAT2A Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
0805ZC103KAT2A
0805ZC103KAT2A
KYOCERA AVX
CAP CER 10000PF 10V X7R 0805