0805YG684ZAT2A
Sandelyje 168025 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
0805YG684ZAT2A
Gamintojas / Gamintojas
KYOCERA AVX
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.68UF 16V Y5V 0805
Duomenų lapai:
0805YG684ZAT2A(1).pdf0805YG684ZAT2A(2).pdf0805YG684ZAT2A(3).pdf
Dalies numeris 0805YG684ZAT2A
Gamintojas / Gamintojas KYOCERA AVX
Atsargų kiekis 168025 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 16V Y5V 0805
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ 0805YG684ZAT2A Datasheets 0805YG684ZAT2A Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V
Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija -
Reitingai -
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos -
Gedimo greitis -
Talpa 0.68 µF
Programos General Purpose
0805YG684ZAT2A Produkto Aprašymas:
0805YG684ZAT2A Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis AVX 0805YG684ZAT2A kondensatorius pasižymi 0,68 µF talpa, įvardyta kaip 16 V nominalus įtampai ir tolerancija nuo -20 % iki +80 %. Dielektrikas Y5V (klasė F) užtikrina platų veikimo temperatūros diapazoną su stabilia talpa nuo -30°C iki 85°C, tad jis yra tinkamas naudoti aplinkose, kuriose reikalaujama stabilumo esant temperatūriniams svyravimams.
0805YG684ZAT2A Pakavimo dydis
Pakuotės tipas - juostelė ir rulonas (TR). Pagamintas iš keraminės daugiasluoksnės MLCC medžiagos. Dydis atitinka 0805 (2012 metriko) standartą, ilgis – 2,01 mm, plotis – 1,25 mm, maksimalus storis – 0,94 mm. Montavimo būdas – paviršiaus montavimo įrenginiai (SMD).
0805YG684ZAT2A Naudojimo sritis
0805YG684ZAT2A Savybės
AVX 0805YG684ZAT2A kondensatorius pasižymi keramine daugiasluoksne struktūra, užtikrinančia aukštą talpą kompaktiško 0805 dėžutės formate. Dielektrikas Y5V siūlo plačią temperatūros diapazoną ir talpos stabilumą nuo -30°C iki 85°C, leidžiantį naudoti aplicacijose, toleruojančiose didesnius talpos svyravimus. Prietaisas palaiko 16 V įtampą ir pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, užtikrinančiomis patikimą veikimą maitinimo linijų filtravime, dekupavime ir transientų slopinime. Jo mažas dydis ir juostelės rulono pakuotė leidžia automatizuotai surinkti ir efektyviai įdiegti aukšto tankio PCB išdėstymuose. Konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir stabilų darbą įprastomis elektros apkrovomis.
0805YG684ZAT2A Kokybės ir saugos ypatybės
0805YG684ZAT2A Suderinamumas
Visiškai suderinamas su standartiniais 0805 (2012 metriko) apipavidalinimo plokštėmis, šis kondensatorius puikiai tinka paviršiaus montavimo linijoms. Jis plačiai naudojamas maitinimo ir kabelių taikymuose, įskaitant filtravimą ir triukšmo mažinimą bendro naudojimo elektros ir elektronikos įrenginiuose. Atitinka tarptautinius standartus, susijusius su 16 V įtampos ir talpos reikalavimais, bei kitus panašius komponentų parametrus.
0805YG684ZAT2A Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
0805YG684ZAT2A
0805YG684ZAT2A
KYOCERA AVX
CAP CER 0.68UF 16V Y5V 0805