0805YG155ZAT2A
Sandelyje 137766 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
0805YG155ZAT2A
Dalis aprašymo:
CAP CER SMD
Dalies numeris 0805YG155ZAT2A
Gamintojas / Gamintojas KYOCERA AVX
Atsargų kiekis 137766 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER SMD
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
Įtampa - Įvertinta 16V
Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.055" (1.40mm)
Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Gedimo greitis -
Talpa 1.5 µF