AVX 0805YG105ZAT2A – tai keraminis daugiasluoksnis kondensatorius (MLCC), sukurtas bendrojo naudojimo elektroninėms taikomosioms sritims, pasižymintis tvirtu našumu kompaktiško paviršiaus montavimo korpuso dėka. Šis mažytis kondensatorius turi 1 µF talpą ir 16 V įtampą, specialiai pritaikytas aukšto tankio elektroninių grandinių projektams, kur svarbios yra erdvės taupymo ir patikimos elektrinės charakteristikos.
Su kompaktišku 0805 (2012 matmenys) formatu, matuojančiu 2,01 mm x 1,25 mm, šis komponentas idealiai tinka moderniems elektroniniams įrenginiams, kuriems reikalingi miniatyvuoti pasyvūs komponentai. Kondensatorius veikia temperatūros diapazone nuo -30°C iki +85°C, todėl yra tinkamas įvairioms aplinkos sąlygoms vartotojų elektronikoje, automobilių sistemose ir pramonės įrangoje.
0805YG105ZAT2A Pagrindiniai techniniai bruožai
0805YG105ZAT2A yra 1µF, 16V Y5V (F) technologijos kondensatorius, skirtas paviršiaus montavimui. Jis yra MLCC (keraminis kondensatorius) tipo ir standartinio dydžio 0805 (2012 matavimo). Šie kondensatoriai pasižymi patikimu našumu elektroninėse schemose, gebėdami veikti esant iki 16 voltų įtampai bei turėdami plačią temperatūros ir tolerancijos juostą.
0805YG105ZAT2A Pakavimo dydis
Šis komponentas tiekiamas 0805 (2012 matavimo) paviršiaus montavimo dėžutėje, specialiai sukurtas automatiniam padėjimui. Pakuotė – juostelė ir ritinėlis (Tape & Reel, TR), skirta didelės apimties automatinei surinkimui. Kondensatoriaus matmenys – 2,01 mm ilgio (0,079 colio) ir 1,25 mm pločio (0,049 colio), maksimalus storis – 1,40 mm (0,055 colio). Kontaktų išdėstymas atitinka 0805 formato standartą, leidžiantį tvirtai ir patikimai suvirinti prie PCB dangtelių. Konstrukcija naudoja tvirtą keraminį dielektriką (Y5V/F tipo), užtikrinantį patikimą veikimą esant numatytoms elektrinėms ir terminėms sąlygoms.
0805YG105ZAT2A Naudojimo sritis
Šis AVX (KYOCERA AVX) 0805YG105ZAT2A MLCC kondensatorius yra tinkamas bendrosioms taikymo sritims – nuo maitinimo linijų ir maitinimo laidas iki įvairių elektronikos grandinių. Idealiai tinka įrenginiams, kuriuose reikalingas stabilus talpumas aukšto dažnio filtravimui, decoupling ir bypass funkcijoms iki 16V įtampos, ir tinka vartotojų elektronikai, maitinimo šaltiniams, pramonės kontrolės sistemoms bei ryšių įrangai.
0805YG105ZAT2A Savybės
0805YG105ZAT2A pasižymi 1 µF talpa, 16 V įtampa, ir standartiniu 0805 dydžiu, leidžiančiu sutalpinti didelį kiekį kondensatorių mažoje erdvėje. Y5V (F) temperatūros charakteristika reiškia, kad talpa gali šiek tiek keistis temperatūros intervale nuo -30°C iki +85°C, tačiau vis dar užtikrina patikimą veikimą kasdienėse sąlygose. Tolerancijos ribos yra nuo -20% iki +80%, todėl šiame diapazone galima tikėtis pakankamai stabilios talpos. Paviršiaus montavimo dizainas leidžia naudoti su reflow litavimu, o keraminė konstrukcija garantuoja gerą elektrinį našumą. Produktas tiekiamas dideliais kiekiais (6000 vienetų ritinyje), todėl tinkamas automatinei pramoninei gamybai ir sumažina rankinio darbo poreikį.
0805YG105ZAT2A Kokybės ir saugos ypatybės
0805YG105ZAT2A Suderinamumas
0805YG105ZAT2A MLCC yra suderinamas su daugybe šiuolaikinių elektroninių surinkimų ir atitinka pramonės 0805 paviršiaus montavimo standartą. Jis gali būti pakeistas panašaus įvertinimo kondensatoriais iš kitų pirmaujančių ženklų, jei atitinka sistemų reikalavimus – talpa 1µF, įtampa iki 16V, Y5V charakteristika ir 0805 dydis SMT automatizuotoms linijoms.