0805YG103ZAT2A
Gamintojas Dalies numeris:
0805YG103ZAT2A
Gamintojas / Gamintojas
KYOCERA AVX
Dalis aprašymo:
CAP CER 10000PF 16V Y5V 0805
Duomenų lapai:
0805YG103ZAT2A(1).pdf0805YG103ZAT2A(2).pdf0805YG103ZAT2A(3).pdf
Dalies numeris 0805YG103ZAT2A
Gamintojas / Gamintojas KYOCERA AVX
Atsargų kiekis 764388 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 10000PF 16V Y5V 0805
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ 0805YG103ZAT2A Datasheets 0805YG103ZAT2A Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V
Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.028" (0.71mm)
Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Serija -
Reitingai -
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos -
Gedimo greitis -
Talpa 10000 pF
Programos General Purpose
0805YG103ZAT2A Produkto Aprašymas:
Su mažuoju matmeniu – 0,079 colio x 0,049 colio (2,01 mm x 1,25 mm) – kondensatorius yra sukurtas tankiai įmontuotiems elektronikos sprendimams ir šiuolaikinėms minimalioms įrenginio dydžio reikalavimams. Jis turi įvertintą įtampą – 16 V, ir talpą – 10 000 pF, užtikrinant patikimą veikimą plačiame darbinio temperatūros intervale nuo -30°C iki 85°C.
0805YG103ZAT2A Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis keraminių daugiasluoksnių kondensatorių (MLCC) komponentas turi talpą 10 000 pF, nominalų įtampą 16V, su patikimu ir stabiliu elektros veikimu, tinkamu plačiam naudojimui įvairiuose pramonės ir vartotojų elektronikos produktuose. Jis pasižymi plačia tolerancija nuo -20% iki +80%, užtikrinantį lankstumą projektuojant ir įgyvendinant sudėtingus elektronikos sprendimus.
0805YG103ZAT2A Pakavimo dydis
Produktas tiekiamas 0805 (2012 matmenų) kaupiklio pakete, atitinkančiame šiuolaikinius SMD (Surface Mount Device) standartus. Jis turi juostelės ir ritinio (Tape & Reel, TR) pakuotę, palengvinančią automatizuotą surinkimą. Kondensatoriaus matmenys – 2,01 mm ilgio ir 1,25 mm pločio, maksimali storis – 0,71 mm. Kontaktų išdėstymas yra be išsikišusių kontaktų, o MLCC konstrukcija užtikrina stabilų elektrinį veikimą esant nominaliai įtampai ir veikimo temperatūrai.
0805YG103ZAT2A Naudojimo sritis
0805YG103ZAT2A Savybės
Šis komponentas yra keramikos daugiasluoksnis mikroschema (MLCC), kurio talpa siekia 10 000 pF, su plačia tolerancijos reikšme nuo -20% iki +80%. Y5V (F) dielektrikas užtikrina ekonomiškumą ir aukštą tūrio efektyvumą, nors šiek tiek sumažina temperatūros stabilumą. Darbo įtampa 16V yra pakankama daugeliui žemos įtampos grandinių. Taip pat, dėka 0805 SMD paketo, jis leidžia tankų surinkimą ant kompaktiškų PCB, kas leidžia kurti mažus ir lengvus galutinius produktus. Temperatūros veikimo diapazonas nuo -30°C iki 85°C padidina jo naudojimo galimybes skirtingomis aplinkos sąlygomis. Juostelės ir ritinio pakuotė suderinama su automatizuotu suvirinimu, padeda pagerinti gamybos greitį ir sumažinti rankinio apdorojimo riziką. Aplinkos apsaugos reikalavimai, tokie kaip RoHS, sertifikuoti, užtikrinant, kad produktas yra ekologiškas ir nesudaro pavojingų medžiagų.
0805YG103ZAT2A Kokybės ir saugos ypatybės
0805YG103ZAT2A Suderinamumas
0805YG103ZAT2A Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
0805YG103ZAT2A
0805YG103ZAT2A
KYOCERA AVX
CAP CER 10000PF 16V Y5V 0805