0805ZC102KAJ2A
Gamintojas Dalies numeris:
0805ZC102KAJ2A
Dalis aprašymo:
CAP CER 1000PF 10V X7R 0805
Duomenų lapai:
0805ZC102KAJ2A(1).pdf0805ZC102KAJ2A(2).pdf0805ZC102KAJ2A(3).pdf
"Lead Free Status / RoHS" statusas:
RoHS neatitinka reikalavimų
Dalies numeris 0805ZC102KAJ2A
Gamintojas / Gamintojas KYOCERA AVX
Atsargų kiekis 255745 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 1000PF 10V X7R 0805
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS neatitinka reikalavimų
RFQ 0805ZC102KAJ2A Datasheets 0805ZC102KAJ2A Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis -
Talpa 1000 pF
Programos General Purpose
0805ZC102KAJ2A Produkto Aprašymas:
Su kompaktišku 0805 (2012 metrinis dydis) korpusu, matuojančiu 0,079" x 0,049" (2,01 mm x 1,25 mm), šis kondensatorius užtikrina puikų vietos išnaudojimą šiuolaikiniuose elektronikos sprendimuose. Jis turi 1000 pF talpos įvertinimą su ±10 % tolerancija ir veikia patikimai plačiame temperatūros intervale nuo -55°C iki 125°C, užtikrinant nuolatinį veikimą sudėtingose aplinkos sąlygose.
Kondensatorius yra rated 10V ir naudoja X7R temperatūros koeficiento charakteristikas, kuris užtikrina stabilesnį elektros našumą esant temperatūros svyravimams. Jo paviršiaus montavimo dizainas leidžia lengvai integruoti į spausdintines grandines, todėl jis idealus telekomunikacijų, vartotojų elektronikos, automobilių elektronikos ir pramoninių valdymo sistemų taikymui.
Gamintojo dalies numeris
0805ZC102KAJ2A
Gamintojas
AVX (KYOCERA AVX)
Talpa
1000 pF
0805ZC102KAJ2A Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis komponentas yra keraminis daugiakryptis (MLCC) kondensatorius, kurio talpa – 1000 pF ir nominálus įtampų ribotuvė – 10V. Jame naudojama X7R dielektrinė medžiaga, užtikrinanti tikslumą ir patikimumą esant temperatūros svyravimams. Prietaisas pasižymi ±10 % tolerancija, todėl yra tinkamas taikymams, kuriuose svarbus balansas tarp tikslumo ir lankstumo. Kondensatorius sukonstruotas naudojant tvirtą daugiakelį keraminį dizainą, užtikrinantį stabilumą ir nuoseklius veikimo parametrus įvairiose veikimo sąlygose.
0805ZC102KAJ2A Pakavimo dydis
Fiziniai kondensatoriaus matmenys yra 0,079 colio ilgio ir 0,049 colio pločio (2,01 mm x 1,25 mm), kas atitinka standartinį 0805 (2012 metriniu dydžiu) įpakavimo formatą. Maksimalus storis yra 0,037 colio (0,94 mm). Komponentas tiekiamas juostelėje ir ritinėlyje (Tape & Reel, TR), kas yra optimalu automatizuotoms paviršiaus surinkimo linijoms. Laido išdėstymas yra standartinis 0805 dėžutės tipui, užtikrinantis plačią suderinamumą su bendromis PCB išdėstymo schemomis. Kadangi tai paviršiaus surinkimo komponentas (SMD), jis yra pritaikytas efektyviam šilumos valdymui tiek litavimo, tiek veikimo metu, užtikrindamas patikimas elektrines charakteristikas ilguoju laikotarpiu.
0805ZC102KAJ2A Naudojimo sritis
0805ZC102KAJ2A Savybės
10V įtampų palaikymas leidžia naudoti mažos įtampos grandinėse, nesukeliant aptemptos sprogimo ar pratekėjimo rizikos.
X7R formulė siūlo gerą talpos stabilumą, todėl jis tinka decoupling’ui ir shunt’ui.
Patvari konstrukcija užtikrina mechaninį ir terminį patikimumą reikalaujančiose aplinkose.
0805ZC102KAJ2A Kokybės ir saugos ypatybės
0805ZC102KAJ2A Suderinamumas
0805ZC102KAJ2A Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
0805ZC102KAJ2A
0805ZC102KAJ2A
KYOCERA AVX
CAP CER 1000PF 10V X7R 0805