12065A821FAT2A
Sandelyje 80856 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
12065A821FAT2A
Gamintojas / Gamintojas
AVX Corporation
Dalis aprašymo:
CAP CER 820PF 50V NP0 1206
Duomenų lapai:
12065A821FAT2A(1).pdf12065A821FAT2A(2).pdf12065A821FAT2A(3).pdf
"Lead Free Status / RoHS" statusas:
Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dalies numeris 12065A821FAT2A
Gamintojas / Gamintojas AVX Corporation
Atsargų kiekis 80856 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 820PF 50V NP0 1206
"Lead Free Status / RoHS" statusas: Švinas nemokamas / RoHS atitinka
RFQ 12065A821FAT2A Datasheets 12065A821FAT2A Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Standartinis paketas 4,000
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija -
Reitingai -
Dalies būsena Active
Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Švino stilius -
"Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos -
Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 820pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 820pF
Programos General Purpose
12065A821FAT2A Produkto Aprašymas:
AVX (KYOCERA AVX) 12065A821FAT2A yra aukštos tikslumo keramikinis kondensatorius, skirtas įvairioms elektroninėms taikomosioms sritims, pasižymintis išskirtiniu našumu kompaktiško paviršiaus sumontavimo pakuotėje. Šis 1206 (matuojamas kaip 3216) daugiaklasis keramikinis kondensatorius (MLCC) suteikia tikslų 820 pF talpą su itin tiksliu ±1 % paklaidos lygiu, todėl idealiai tinka kritinėms elektroninėms grandinėms, reikalaujančioms stabilių ir tikslių elektros charakteristikų.
Sukurtas su C0G/NP0 temperatūros koeficientu, šis kondensatorius išlaiko nuoseklų elektros veikimą plačiame -55°C iki 125°C temperatūriniame diapazone, užtikrinant patikimą veikimą sudėtingomis aplinkos sąlygomis. Įrenginys įvertintas 50 V ir turi kompaktišką dydį – 0,126" x 0,063" (3,20 mm x 1,60 mm), o maksimali storis siekia 0,037“, kas leidžia efektyviai išnaudoti erdvę moderniose elektronikos schemose.