12065C102J4T4A
Sandelyje 476069 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
12065C102J4T4A
Gamintojas / Gamintojas
KYOCERA AVX
Dalis aprašymo:
CAP CER SMD
Dalies numeris 12065C102J4T4A
Gamintojas / Gamintojas KYOCERA AVX
Atsargų kiekis 476069 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER SMD
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija ±5%
Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija -
Reitingai AEC-Q200
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos -
Gedimo greitis -
Talpa 1000 pF