SMBJ40A-TR
Sandelyje 3100 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
SMBJ40A-TR
Gamintojas / Gamintojas
STMicroelectronics
Dalis aprašymo:
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMB
Duomenų lapai:
SMBJ40A-TR.pdf
Dalies numeris SMBJ40A-TR
Gamintojas / Gamintojas STMicroelectronics
Atsargų kiekis 3100 pcs Stock
Kategorija Grandinės apsauga > TVS - Diodai
apibūdinimas TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMB
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ SMBJ40A-TR Datasheets SMBJ40A-TR Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40V
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 64.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.4V
Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA)
Serija SMBJ, TRANSIL™
Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 9.7A