C4532JB2E334K230KA
Sandelyje 384316 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB2E334K230KA
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.33UF 250V JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB2E334K230KA(1).pdfC4532JB2E334K230KA(2).pdfC4532JB2E334K230KA(3).pdf
Dalies numeris C4532JB2E334K230KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 384316 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.33UF 250V JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB2E334K230KA Datasheets C4532JB2E334K230KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Gedimo greitis -
Talpa 0.33 µF
Programos General Purpose
C4532JB2E334K230KA Produkto Aprašymas:
C4532JB2E334K230KA Pagrindiniai techniniai bruožai
C4532JB2E334K230KA Pakavimo dydis
Tipas: juostos ir ritės (TR), medžiaga: keramika, dydis: 1812 (4532 metriniai matmenys), storis: 2,50 mm (0,098 colio). Temperatūrinės savybės: darbinė temperatūra nuo -25°C iki 85°C. Elektros savybės: įtampos nominelė vertė - 250V.
C4532JB2E334K230KA Naudojimo sritis
C4532JB2E334K230KA Savybės
C4532JB2E334K230KA yra daugiasluoksnis keramikinis kondensatorius, su matmenimis 4,53 mm x 3,2 mm, skirtas paviršiniam montavimui. Veikia plačiame temperatūrų diapazone nuo -25°C iki 85°C, užtikrinant ilgalaikį patikimumą bei stabilų darbo režimą.
C4532JB2E334K230KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB2E334K230KA Suderinamumas
C4532JB2E334K230KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB2E334K230KA
C4532JB2E334K230KA
TDK Corporation
CAP CER 0.33UF 250V JB 1812