C4532JB2J683M160KA
Sandelyje 440879 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB2J683M160KA
Gamintojas / Gamintojas
TDK Corporation
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.068UF 630V JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB2J683M160KA(1).pdfC4532JB2J683M160KA(2).pdf
Dalies numeris C4532JB2J683M160KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 440879 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 630V JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB2J683M160KA Datasheets C4532JB2J683M160KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V
Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.071' (1.80mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm)
Serija C
Reitingai -
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos -
Gedimo greitis -
Talpa 0.068 µF
Programos General Purpose
C4532JB2J683M160KA Produkto Aprašymas:
TDK korporacija C4532JB2J683M160KA yra aukštos veiklos keraminis kondensatorius, skirtas įvairioms elektroninėms taikomosioms sritims, pasižymintis patikimomis elektrinėmis savybėmis kompaktiškoje paviršiaus montuojamos dėžutės formoje. Šis 1812 (4532 metrinė) keraminis daugiasluoksnis kondensatorius (MLCC) užtikrina patikimą elektrinę veiklą su 630V įtampa ir 0,068µF talpa, todėl tinka bendrojo naudojimo elektronikos grandinėms ir maitinimo valdymo sprendimams.
Kondensatorius turi tikslią temperatūros koeficiento specifikaciją ir įspūdingą veikimo stabilumą, veikia efektyviai esant plačiam temperatūros diapazonui nuo -25°C iki 85°C. Jo kompaktiškos matmenys – 4,50 mm x 3,20 mm ir maks. storis iki 1,80 mm – leidžia lengvai integruoti į sudėtingas elektronines sistemas, sprendžiant modernios elektronikos miniatiūrizacijos iššūkius.
C4532JB2J683M160KA Pagrindiniai techniniai bruožai
Kintamos vertė: 0,068 μF
Nominalus įtampa: 630 V
Pakavimo dydis: 1812 (4532 matmenys)
C4532JB2J683M160KA Pakavimo dydis
TDK C4532JB2J683M160KA yra tiekiamas kaip daugiasluoksnis keraminis kondensatorius (MLCC) su paviršiaus montavimo konfigūracija, tiksliau – 1812 pakete (dar vadinama 4532 matmenimis). Produktas tiekiamas juostose ir rulonuose (Tape & Reel, TR), kurie yra tinkami automatinei surinkimo linijai didelės apimties gamyboje. Matmenys tiksliai sudaro 4,50 mm ilgio ir 3,20 mm pločio, su maksimaliu storio 1,80 mm. Ši kompaktiška forma užtikrina aukštą pakavimo efektyvumą šiuolaikiniuose kompaktiškuose maitinimo dizainuose, o paviršiaus montavimo (SMD) konfigūracija leidžia patikimą PCB tvirtinimą ir efektyvią šilumos sklaidą.
C4532JB2J683M160KA Naudojimo sritis
Šis kondensatorius skirtas bendrosioms taikymo sritims, ypač maitinimo valdymo grandinėse, DC-DC įkrovikliuose ir linijų filtravimo sistemose. Tinka plačiam vartotojų elektronikos, pramoninių įrenginių ir profesionalios įrangos spektrui, kur svarbus aukštos įtampos stabilumas ir triukšmo slopinimas. Dėl ryškaus įtampos vertės – 630 V – ir stabilių parametrų jis yra tinkamas naudoti sudėtingomis elektrinėmis sąlygomis, kur būtinas patikimumas ir ilgaamžiškumas.
C4532JB2J683M160KA Savybės
C4532JB2J683M160KA pasižymi aukštos kokybės keramikinio dielektriko (klasės II JB temperatūros koeficientas) savybėmis, užtikrinančiomis patikimą veikimą nuo -25 °C iki +85 °C temperatūros diapazone. Su santykinai dideliu 0,068 μF talpos dydžiu ir maksimalia įtampa – 630 V, jis puikiai tvarkosi su įtampos impulsais ir filtro aukštų dažnių triukšmus. Tolerancija ±20% leidžia naudoti ekonomiškai efektyviai, kai vidutinė paklaida yra priimtina. Su paviršiaus montavimo galimybe, jis palengvina surinkimą ir padeda mažinti matmenų apimtį, kas yra svarbu modernioje elektronikoje. Juostos ir rulono pakuotė pagerina masinės gamybos efektyvumą, sumažina klaidų tikimybę ir užtikrina aukštą automatizacijos lygį. Jo patvari dielektrinė stiprumo savybė yra idealus pasirinkimas grandinėms, kurios patiria greitį keičiant įtampą, o žemas ESR (sąlyginė serijos varža) užtikrina mažas nuostolius ir efektyvią filtraciją.
C4532JB2J683M160KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB2J683M160KA Suderinamumas
C4532JB2J683M160KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB2J683M160KA
C4532JB2J683M160KA
TDK Corporation
CAP CER 0.068UF 630V JB 1812