C4532JB3A103M200KA
Sandelyje 102594 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB3A103M200KA
Gamintojas / Gamintojas
TDK Corporation
Dalis aprašymo:
CAP CER 10000PF 1KV JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB3A103M200KA(1).pdfC4532JB3A103M200KA(2).pdfC4532JB3A103M200KA(3).pdfC4532JB3A103M200KA(4).pdf
Dalies numeris C4532JB3A103M200KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 102594 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 10000PF 1KV JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB3A103M200KA Datasheets C4532JB3A103M200KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV)
Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.087' (2.20mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm)
Serija C
Reitingai -
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage
Gedimo greitis -
Talpa 10000 pF
Programos General Purpose
C4532JB3A103M200KA Produkto Aprašymas:
TDK kompanijos C4532JB3A103M200KA yra aukštvolte keramikinis daugiasluoksnis kondensatorius (MLCC), skirtas įvairioms elektroninėms taikymosi. Šis paviršiaus montavimo komponentas pasižymi patikimu veikimu su 10 000 pF talpos įvertinimu ir įspūdingu 1 kV įtampos tolerancijos lygiu, todėl jis tinka sudėtingoms elektrinėms ir elektroninėms sistemoms.
Inžineriniu tikslumu pagamintas kondensatorius matuoja 4,50 mm x 3,20 mm (0,177" x 0,126") ir turi kompaktišką 1812 dydžio paketą. Jo dizainas leidžia veikti plačiame darbinio temperatūros diapazone nuo -25 °C iki 85 °C, užtikrinant patikimą veikimą įvairiose aplinkos sąlygose. Šis komponentas turi ±20 % talpos toleranciją ir naudoja JB temperatūros koeficientą, kuris pagerina jo stabilumą ir prognozuojamumą įvairiose grandinėse.
C4532JB3A103M200KA Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis kondensatorius yra daugiasluoksnis keramikinio įdėklo (MLCC) su 10 000 pF talpa ir 1000 V (1 kV) įkrova. Jis turi 1812 (4532 metrinis) korpuso dydį, kuris užtikrina patikimumą ir puikiai tinka kelių fazių arba aukštos įtampos taikymams.
C4532JB3A103M200KA Pakavimo dydis
Produktas yra pakuojamas naudojant juostelės ir ritės (TR) metodą, kuris leidžia jį naudoti automatizuotose surinkimo linijose ir didina gamybos efektyvumą. Encapsuliacija nurodyta kaip 22111, o bendras dydis yra 4,50 mm ilgio ir 3,20 mm pločio (0,177 colio x 0,126 colio), maksimali storis – 2,20 mm (0,087 colio). Pakuotė yra skirta paviršiaus montavimo (MLCC) technikai, užtikrina aukštą tankį ir mechaninį stabilumą, ypač mažos erdvės taikymuose.
C4532JB3A103M200KA Naudojimo sritis
C4532JB3A103M200KA Savybės
TDK C4532JB3A103M200KA yra daugiasluoksnis keraminis kondensatorius (MLCC) su 10 000 pF talpa ir 1 kV įkrova, užtikrinančia stabilumą ir saugumą sudėtingomis sąlygomis. JB temperatūros koeficientas suteikia vidutinį temperatūros stabilumą nuo -25°C iki 85°C. Tolerancija +/-20% leidžia vartotojui naudoti jį įvairiuose projektuose. Aukšto įtampos gebėjimas leidžia taikyti srovės pliūpsnių apsaugą, izoliaciją ir triukšmo slopinimą. Korpusas 1812 (4,5x3,2 mm) leidžia taupyti erdvę ir dera su moderniomis automatinėmis surinkimo technologijomis. Šis produktas priklauso C serijai, kuri pabrėžia patikimumą ir ilgalaikį veikimą.
C4532JB3A103M200KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB3A103M200KA Suderinamumas
C4532JB3A103M200KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB3A103M200KA
C4532JB3A103M200KA
TDK Corporation
CAP CER 10000PF 1KV JB 1812