C4532JB2E224M230KA
Sandelyje 307010 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB2E224M230KA
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.22UF 250V JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB2E224M230KA(1).pdfC4532JB2E224M230KA(2).pdf
Dalies numeris C4532JB2E224M230KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 307010 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 250V JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB2E224M230KA Datasheets C4532JB2E224M230KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V
Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098' (2.50mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Gedimo greitis -
Talpa 0.22 µF
Programos General Purpose
C4532JB2E224M230KA Produkto Aprašymas:
Kondensatorius turi kompaktišką 1812 (4,50 mm x 3,20 mm) dydžio formą, todėl puikiai tinka mažos erdvės reikalaujantiems elektroniniams įrenginiams. Su nominaliu įtampos 250V ir 0,22 μF talpa jis užtikrina patikimą veikimą plačiame darbo temperatūros intervale nuo -25°C iki 85°C. Tolerancija ±20 % leidžia išlaikyti pastovias elektronines charakteristikas įvairiuose grandinės ypatumais.
C4532JB2E224M230KA Pagrindiniai techniniai bruožai
Surface Mount MLCC su 0,22 μF talpa ir 250 V įkrovimu, 1812 (4532 matricos) korpuso dydis, užtikrinantis patikimumą ir ilgaamžiškumą įvairiose pramonės ir vartotojų elektronikos srityse.
C4532JB2E224M230KA Pakavimo dydis
Šis produktas yra 1812 (4532 matricos) dėžutės, kurios matmenys – 4,50 mm ilgio ir 3,20 mm pločio, su maksimalia storimiu 2,50 mm. Montavimo būdas yra paviršiuje (MLCC – daugiakopoliniai keraminiai kondensatoriai), ir jis tiekiamas ritinėliais su juostomis, suderinama su automatine surinkimo įranga. Laido jungtis yra tinkama SMT litavimui su kaitinimu, kas leidžia efektyviau įsidėti ir užtikrina suderinamumą su šiuolaikinėmis PCB schemomis. Keraminė enkapsulacija ir standartinis kontūras suteikia stiprią mechaninę atsparumą, stabilų talpos išlaikymą ir patikimą izoliaciją, veikiančią esant temperatūriniams ir elektriniams svyravimams.
C4532JB2E224M230KA Naudojimo sritis
C4532JB2E224M230KA yra universalus MLCC kondensatorius, puikiai tinkantis maitinimo linijoms, filtravimui, dekoupavimui ir šalių bei kreiptuvų grandinėms daugybėje pramonės ir vartotojų elektronikos sistemų. Jo 0,22 μF įkrova ir 250 V įkrovos įvertinimas leidžia stabilizuoti įtampą, slopinti triukšmus ir užtikrinti signalo aiškumą tiek kintamosios, tiek nuolatinės srovės sistemose. Ypač tinka taikyti aplinkose, kur reikalaujama patikimo ir ilgaamžio veikimo, kai reikalinga stabili dielektrinė stiprumo charakteristika.
C4532JB2E224M230KA Savybės
C4532JB2E224M230KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB2E224M230KA Suderinamumas
C4532JB2E224M230KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB2E224M230KA
C4532JB2E224M230KA
TDK Corporation
CAP CER 0.22UF 250V JB 1812