C4532JB2A684M230KA
Sandelyje 52063 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB2A684M230KA
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.68UF 100V JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB2A684M230KA(1).pdfC4532JB2A684M230KA(2).pdf
Dalies numeris C4532JB2A684M230KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 52063 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 100V JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB2A684M230KA Datasheets C4532JB2A684M230KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Gedimo greitis -
Talpa 0.68 µF
Programos General Purpose
C4532JB2A684M230KA Produkto Aprašymas:
Su 0,68 µF talpa ir nominaliu įtampa 100 V, šis komponentas užtikrina patikimą elektrinį veikimą plačiame veikimo temperatūros diapazone nuo -25°C iki 85°C. Kondensatorius yra kompaktiško 1812 (matematinis 4532 dydžio) korpuso, matuojančio 0,177" x 0,126", todėl tinkamas mažos erdvės elektroninės schemos, kur miniatiūrizacija yra labai svarbi.
C4532JB2A684M230KA Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis kondensatorius pasižymi 0,68 μF talpa, įtampa 100 V ir tolerancija ±20 %. Jis pagamintas iš patikimos keramikinės dielektrinės medžiagos su JB temperatūros koeficientu, užtikrinančiu stabilų veikimą platų veikimo temperatūros diapazoną (-25°C iki +85°C).
C4532JB2A684M230KA Pakavimo dydis
C4532JB2A684M230KA iš TDK yra standartinio paviršiaus montuojamo dydžio (1812 arba 4532 metrinių vienetų), supakuotas juostelėse su rulonu, tinkantis automatizuotam surinkimui. Encapsuliacija yra 4,50 mm ilgio, 3,20 mm pločio, su maksimalia storimiu 2,50 mm, užtikrinanti kompaktišką ir patogią montavimą tankiose lentos išdėstymo schemose.
C4532JB2A684M230KA Naudojimo sritis
C4532JB2A684M230KA Savybės
C4532JB2A684M230KA kondensatorius išsiskiria dideliu talpos dydžiu (0,68 μF) ir įtampa 100 V, miniatiūriniu 1812 (4,50 mm x 3,20 mm) paviršiaus montavimo korpusu. Naudojant JB temperatūros koeficientą, jis užtikrina stabilų veikimą plačiame komercinės temperatūros diapazone (-25°C iki +85°C) su ±20 % tolerancija, kuri leidžia prisitaikyti prie gamybos ir eksploatacijos sąlygų. Supakuotas juostelėse, palaiko automatizuotą montavimą ir lengvą sandėliavimą. Jo patvarus MLCC dizainas su mažu serijos atsparumu ir dideliu patikimumu užtikrina efektyvų ir ilgalaikį veikimą sudėtingose elektroninėse sistemose.
C4532JB2A684M230KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB2A684M230KA Suderinamumas
C4532JB2A684M230KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB2A684M230KA
C4532JB2A684M230KA
TDK Corporation
CAP CER 0.68UF 100V JB 1812