C4532JB2J104K230KA
Sandelyje 378030 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB2J104K230KA
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.1UF 630V JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB2J104K230KA(1).pdfC4532JB2J104K230KA(2).pdfC4532JB2J104K230KA(3).pdf
Dalies numeris C4532JB2J104K230KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 378030 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 630V JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB2J104K230KA Datasheets C4532JB2J104K230KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098' (2.50mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Gedimo greitis -
Talpa 0.1 µF
Programos General Purpose
C4532JB2J104K230KA Produkto Aprašymas:
Su kompaktišku 1812 (matavimo vienetas 4532) korpusu, kurio matmenys yra 0,177" x 0,126", kondensatorius užtikrina tikslų 0,1 µF talpumą su tikslaus ±10% tolerancija. Jo įspūdingas 630V įkrovimo įtampos įvertinimas leidžia jį naudoti aukštos įtampos grandinėse, tuo pačiu išlaikant puikų našumą plačiame darbinės temperatūros intervale nuo -25°C iki 85°C.
C4532JB2J104K230KA Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis kondensatorius turi 0,1 μF talpą, maksimalią įtampą 630 V ir tolerance ±10 %. Jis skirtas užtikrinti stabilų veikimą įvairiose elektrinėse schemose, ypač kur reikalingas aukštas įtampų lygis ir tvarkingas charakteristikų išlaikymas temperatūros svyravimuose.
C4532JB2J104K230KA Pakavimo dydis
Pakuotės tipas – juostos ir ritės (TR). Įpakuotas į 22111 talpą, jis yra 1812 (4532 metrinis) dydžio, kurio matmenys: 4,50 mm ilgis, 3,20 mm plotis ir 2,50 mm storis. Montavimo būdas – paviršiaus sandarinimas (SMD/MLCC). Standartinė pin konfiguracija – dviejų terminalų. Dėl šios pakuotės kondensatorius yra pritaikytas automatinei surinkčiai, užtikrinant kokybę ir patikimumą gamybos procese.
C4532JB2J104K230KA Naudojimo sritis
C4532JB2J104K230KA Savybės
TDK C4532JB2J104K230KA yra daugiasluoksnis keramikinis kondensatorius (MLCC), turintis tvirtą 1812 (4532 metrinį) korpusą, užtikrinantį mechaninį stabilumą paviršiaus montavimo metu. JB temperatūros koeficiento klasė garantuoja stabilų talpos veikimą plačiame temperatūrų diapazone, ypač tinkančiame maitinimo linijoms. Aukšta 630 V įtampa užtikrina patikimą veikimą aukštos įtampos kintamosios srovės aplinkose. Tolerancija ±10 % leidžia nuosekliai palaikyti kondensatoriaus savybes. Naudojamos aukštos kokybės keraminės dielektrinės medžiagos užtikrina gerą izoliaciją, mažą lyginę serijos varžą (ESR) ir mažą serijos induktanciją (ESL). Juostos ir ritės pakuotė leidžia automatizuotai montuoti ir mažina priežiūros pažeidimų riziką gamybos metu. Kompaktiškas dydis ir didelė tūrinė efektyvumo leidžia sutaupyti vietos PCB išdėstyme, o veikimo temperatūros diapazonas nuo -25°C iki 85°C garantuoja patvarumą tipinėse pramonės ir komercinėse sąlygose.
C4532JB2J104K230KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB2J104K230KA Suderinamumas
1812 (4532 metrinis) dydžio pakuotė ir paviršiaus montavimo būdas užtikrina suderinamumą su standartinėmis automatizuotos PCB surinkimo linijomis ir reflow litavimo procesais. Jo elektrinės charakteristikos gerai atitinka aukštos įtampos MLCC reikalavimus su JB temperatūros klase ir 0,1 μF talpa. Jis gali pakeisti kitų gamintojų panašius 0,1 μF, 630 V klasės kondensatorius be papildomo grandinės pertvarkymo, jei atitinka dydžio ir montavimo specifikacijas. Idealiai tinka maitinimo linijos filtravimui ir dekoupavimui įvairiose komercinėse ir pramoninėse elektronikos sistemose.
C4532JB2J104K230KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB2J104K230KA
C4532JB2J104K230KA
TDK Corporation
CAP CER 0.1UF 630V JB 1812