C4532JB2E224K230KA
Sandelyje 345912 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB2E224K230KA
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.22UF 250V JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB2E224K230KA(1).pdfC4532JB2E224K230KA(2).pdfC4532JB2E224K230KA(3).pdf
Dalies numeris C4532JB2E224K230KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 345912 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 250V JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB2E224K230KA Datasheets C4532JB2E224K230KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098' (2.50mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Gedimo greitis -
Talpa 0.22 µF
Programos General Purpose
C4532JB2E224K230KA Produkto Aprašymas:
Su kompaktišku 1812 (metrinė 4532) korpusu, matuojančiu 0,177" x 0,126", šis kondensatorius suteikia 0,22 µF talpą, nominuotą 250 V įtampą ir ±10 % toleranciją. Jo dizainas leidžia veikti plačiame temperatūrų intervale nuo -25°C iki 85°C, užtikrinant patikimą darbą įvairiose aplinkos sąlygose.
Svarbiausios techninės savybės apima JB temperatūros koeficientą ir maksimalią storį - 0,098", kas daro jį idealiu pasirinkimu kompaktiškose elektroninėse schemose. Paviršiaus montavimo būdas leidžia lengvai integruoti jį į šiuolaikines spausdintinių plokščių rinkinius, sudarant sąlygas efektyviam ir kompaktiškam elektroninių sistemų architektūrai.
C4532JB2E224K230KA Pagrindiniai techniniai bruožai
C4532JB2E224K230KA yra keramikinė kondensatorius, su derva dengtas ir pagamintas pagal matmenis 4,50 mm x 3,20 mm, su nominalia įtampa 250V ir tolerancija ±10%. Turi temperatūros koeficientą JB ir tinkamas įvairioms bendro naudojimo reikmėms. Taip pat atitinka paviršiaus montavimo reikalavimus, pagamintas pagal 1812 (4532 metrinis) standartą.
C4532JB2E224K230KA Pakavimo dydis
Supakuotas juostelėje ir ritinyje (TR). Pagamintas iš keramikos medžiagos, matmenys 4,50 mm ilgio ir 3,20 mm pločio, storis 2,50 mm. Montavimo konfigūracija: 1812 (metrinis 4532). Esant komplekte su juostele ir ritiniu, užtikrina efektyvų apdorojimą ir įdiegimą į elektroniką.
C4532JB2E224K230KA Naudojimo sritis
C4532JB2E224K230KA Savybės
C4532JB2E224K230KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB2E224K230KA Suderinamumas
C4532JB2E224K230KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB2E224K230KA
C4532JB2E224K230KA
TDK Corporation
CAP CER 0.22UF 250V JB 1812