C4532JB2E474K230KA
Sandelyje 376755 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB2E474K230KA
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.47UF 250V JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB2E474K230KA(1).pdfC4532JB2E474K230KA(2).pdfC4532JB2E474K230KA(3).pdf
Dalies numeris C4532JB2E474K230KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 376755 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 250V JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB2E474K230KA Datasheets C4532JB2E474K230KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098' (2.50mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Gedimo greitis -
Talpa 0.47 µF
Programos General Purpose
C4532JB2E474K230KA Produkto Aprašymas:
Su 0,47 µF talpa ir 250V įtampos reitingu, šis kompaktiškas komponentas matuoja 4,50 mm x 3,20 mm, todėl puikiai tinka erdvės taupantiems elektroniniams sprendimams. Kondensatorius turi ±10 % toleranciją ir veikia patikimai esant temperatūros diapazone nuo -25°C iki 85°C, užtikrindamas nuoseklų veikimą įvairiomis sąlygomis.
C4532JB2E474K230KA Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis MLCC (multilayerinė keramikos kondensatorius) pasižymi 0,47 µF talpa, 250 V įvertinimu ir stabiliu JB temperatūros koeficientu, užtikrinančiu patikimą veikimą plačiame temperatūros diapazone nuo -25°C iki +85°C. Tinkamas energijos tiekimo stabilizavimui, įtampos dekouplingui bei triukšmo filtravimui both industrial and consumer elektronikoje. Atsparus nuolatinėms apkrovoms bei aplinkos poveikiui, puikiai tinka maitinimo blokų, medicinos, automobilių ir komunikacijų sistemoms.
C4532JB2E474K230KA Pakavimo dydis
Šis MLCC yra surface-mount tipo ir tiekiamas Tape & Reel (TR) pakuotėje su 1812 (4532 metrikinio dydžio) korpuso rodikliu. Jo dydis yra 4,50 mm ilgio, 3,20 mm pločio ir maksimalus storis – 2,50 mm. Dėl automatizuoto surinkimo patikimumo ir komponento apsaugos laikymo bei transportavimo metu, jis užpildytas specialiai tam skirtu ritinėliu.
C4532JB2E474K230KA Naudojimo sritis
C4532JB2E474K230KA Savybės
Šis kondensatorius pasižymi stabilia JB temperatūros koeficiento savybe, užtikrinančia patikimą talpos veikimą nuo -25°C iki +85°C. 0,47 µF talpa su ±10% tolerancija garantuoja nuoseklų filtravimo ir dekouplingo veikimą. SMD (Surface Mount Device) konstrukcija leidžia aukšto tankio surinkimą ir yra suderinama su automatiniu surinkimu, o jos įpakojimas (22111) apsaugo nuo mechaninių pažeidimų ir aplinkos poveikio, tokio kaip drėgmė arba vibracijos. Tape & Reel pakuotė leidžia didesnį gamybos efektyvumą ir sumažina ESD ar rankinio apdorojimo žalą. TDK C serijos kondensatoriai žinomi dėl patikimumo, žemo ESR ir geros atsparumo terminiams bei elektriniams krūviams.
C4532JB2E474K230KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB2E474K230KA Suderinamumas
C4532JB2E474K230KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB2E474K230KA
C4532JB2E474K230KA
TDK Corporation
CAP CER 0.47UF 250V JB 1812