C4532JB2A155K230KA
Sandelyje 39099 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB2A155K230KA
Gamintojas / Gamintojas
TDK Corporation
Dalis aprašymo:
CAP CER 1.5UF 100V JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB2A155K230KA(1).pdfC4532JB2A155K230KA(2).pdfC4532JB2A155K230KA(3).pdf
Dalies numeris C4532JB2A155K230KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 39099 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 1.5UF 100V JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB2A155K230KA Datasheets C4532JB2A155K230KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098' (2.50mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm)
Serija C
Reitingai -
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos -
Gedimo greitis -
Talpa 1.5 µF
Programos General Purpose
C4532JB2A155K230KA Produkto Aprašymas:
Su talpa 1,5 µF ir nominaliu įtampu 100 V, šis keraminis kondensatorius užtikrina patikimą elektros veikimą plačiame darbinio temperatūros intervale nuo -25°C iki 85°C. Jo tikslios matmenys – 4,50 mm x 3,20 mm (0,177
C4532JB2A155K230KA Pagrindiniai techniniai bruožai
C4532JB2A155K230KA keramikinė kondensatorius su 1,5 F talpa ir 100V įtampa. Tolerancija ±10%. Matmenys: 4,50 mm x 3,20 mm, maksimalus storis 2,50 mm. Tinka paviršiaus montuojamoms schemoms, veikimo temperatūra -25°C iki 85°C. Idealiai tinkamas įvairioms bendro naudojimo programoms.
C4532JB2A155K230KA Pakavimo dydis
Pakuotės tipas: juostelė ir ritinys (TR). Medžiaga: keramikos. Dydis: 4,50 mm ilgio x 3,20 mm pločio. Pakuotė skirta paviršiaus montavimui, LRGC technologijai.
C4532JB2A155K230KA Naudojimo sritis
C4532JB2A155K230KA Savybės
C4532JB2A155K230KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB2A155K230KA Suderinamumas
C4532JB2A155K230KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB2A155K230KA
C4532JB2A155K230KA
TDK Corporation
CAP CER 1.5UF 100V JB 1812