C4532JB2E154M160KA
Sandelyje 487806 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB2E154M160KA
Gamintojas / Gamintojas
TDK Corporation
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.15UF 250V JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB2E154M160KA(1).pdfC4532JB2E154M160KA(2).pdf
Dalies numeris C4532JB2E154M160KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 487806 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 250V JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB2E154M160KA Datasheets C4532JB2E154M160KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V
Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija C
Reitingai -
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos -
Gedimo greitis -
Talpa 0.15 µF
Programos General Purpose
C4532JB2E154M160KA Produkto Aprašymas:
Jis kruopščiai sukomplektuotas, turi kompaktišką 1812 (4,50 mm x 3,20 mm) formos dydį, todėl puikiai tinka erdvės sąlygoms sudėtingose elektronikos konstrukcijose. Su nominaliu įtampu 250V ir talpa 0,15 μF, šis komponentas užtikrina patikimą maitinimo valdymą ir signalo filtravimą. Tolerancija ±20 % garantuoja nuoseklų elektros veikimą skirtingomis darbo sąlygomis.
Svarbiausios šio komponento pranašumai: kompaktiškas dydis (0,177" ilgio x 0,126" plotis), minimalus storis 0,071" ir patikima keraminė konstrukcija. Komponentas yra supakuotas į patogų juostos ir ritinio formatą, kuris palengvina gamybos procesus. JB temperatūros koeficientas užtikrina nuoseklų veikimą įvairiomis aplinkos sąlygomis.
C4532JB2E154M160KA Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis kondensatorius – C4532JB2E154M160KA, kurio gamintojo dalies numeris yra C4532JB2E154M160KA, pasižymi 0,15 μF talpa ir nominaliu įtampa 250 V. Jis užtikrina patikimą veikimą įvairiose elektronikos taikymo srityse, užtikrinant ilgaamžiškumą ir stabilumą net sudėtingomis sąlygomis.
C4532JB2E154M160KA Pakavimo dydis
TDK C4532JB2E154M160KA yra supakuotas į 1812 (4532 matas) paviršiaus montuojamą dėklą, kurio matmenys maždaug 4,50 mm ilgio, 3,20 mm pločio, o maksimalus storis – 1,80 mm. Tamas ir ritėse, jis pritaikytas automatinei surinkimo linijai. Dėklo kodas – 22111, užtikrinantis efektyvų montavimą ir patogų tvarkymą didelio pajėgumo gamybos procesuose. Kontaktų išdėstymas – aiškūs galiniai terminiai, skirti paviršiaus montavimui. Keraminės daugiažiedinės struktūros dėka, kondensatorius pasižymi stipriomis elektros savybėmis ir terminiu stabilumu.
C4532JB2E154M160KA Naudojimo sritis
C4532JB2E154M160KA Savybės
C4532JB2E154M160KA – paviršiaus montuojamas daugiažiedinis keraminis kondensatorius (MLCC), užtikrinantis išskirtinį patikimumą ir ilgaamžiškumą sudėtingose grandinėse. Jis gali veikti iki 250V įtampos, talpa – 0,15 μF su ±20% paklaida, tinkančia įvairiems dizainams. JB temperatūros koeficientas garantuoja stabilų talpos veikimą nuo -25°C iki +85°C. Kompaktiškas 1812 dėklas leidžia taupyti vietą PCB, o patikima keraminė medžiaga gerina izoliacijos varžą ir mažina nutekėjimo sroves. Konstrukcija puikiai tinka maitinimo linijų sistemoms, triukšmo slopinimui, transientų valdymui ir apkrovos lyginimui.
C4532JB2E154M160KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB2E154M160KA Suderinamumas
C4532JB2E154M160KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB2E154M160KA
C4532JB2E154M160KA
TDK Corporation
CAP CER 0.15UF 250V JB 1812