C4532JB2A684K230KA
Sandelyje 254387 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB2A684K230KA
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.68UF 100V JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB2A684K230KA(1).pdfC4532JB2A684K230KA(2).pdfC4532JB2A684K230KA(3).pdf
Dalies numeris C4532JB2A684K230KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 254387 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 100V JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB2A684K230KA Datasheets C4532JB2A684K230KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098' (2.50mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177' L x 0.126' W (4.50mm x 3.20mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Gedimo greitis -
Talpa 0.68 µF
Programos General Purpose
C4532JB2A684K230KA Produkto Aprašymas:
Pagrindiniai techniniai parametrai apima reikšmingą 0,68 mikrofaradų talpą, kuri yra vertinama iki 100V įtampa, su ±10 % tolerancija, užtikrinančia patikimą veikimą įvairiose grandinėse. Kompaktiškas dydis – 4,50 mm x 3,20 mm (0,177" x 0,126") – leidžia naudoti ją erdvės apribotose elektronikos konstrukcijose, ypač vartotojų elektronikoje, telekomunikacijose ir pramonės valdymo sistemose.
Galimi analoginiai arba alternatyvūs modeliai gali būti panašūs MLCC kondensatoriai iš gamintojų, tokių kaip Murata, Samsung Electro-Mechanics ir Kemet, siūlantys panašias elektrines ir mechanines savybes 0,68 µF, 100V produktų kategorijoje.
C4532JB2A684K230KA Pagrindiniai techniniai bruožai
C4532JB2A684K230KA yra daugiasluoksnės keraminės kondensatorių konstrukcijos komponentas, užtikrinantis aukštą tūrinį efektyvumą, kompaktišką dydį ir patikimą elektrinį našumą. Jame esantis 1812 dydžio paketelis suteikia gerą pusiausvyrą tarp talpos vertės ir montavimo vietos, palengvindamas PCB išdėstymą. Surface mount technologija leidžia automatizuotą padėjimą ir suvirinimą, kas pagerina gamybos efektyvumą. JB temperatūros koeficientas užtikrina stabilų talpą temperatūros intervale nuo -25°C iki 85°C, tinkančią bendro naudojimo sąlygoms. Tolerancija ±10% garantuoja nuoseklų elektros grandinės veikimą, o 100V įtampa leidžia naudoti įvairiuose vidutinės įtampos taikymuose. Be to, jis atitinka RoHS direktyvas, užtikrinančias aplinkai draugiškas medžiagas.
C4532JB2A684K230KA Pakavimo dydis
Tipas: juostelė ir ritinėlis (TR). Medžiaga: daugiasluoksnis keraminis kondensatorius (MLCC). Dydis: 1812 (4,50 mm x 3,20 mm). Pin konfiguracija: paviršinės montavimo dalis (SMD). Temperatūriniai ypatumai: JB temperatūros koeficientas (-25°C iki 85°C). Elektros savybės: įtampa 100 V, talpa 0,68 µF, tolerancija ±10%.
C4532JB2A684K230KA Naudojimo sritis
C4532JB2A684K230KA Savybės
C4532JB2A684K230KA pasižymi daugiasluoksnės keraminės kondensatorių konstrukcijos privalumais, būdingais aukštu tūrio efektyvumu, kompaktišku dydžiu ir patikimu elektriniu veikimu. 1812 dydžio paketelis suteikia gerą kompromisą tarp talpos vertės ir montavimo vietos, palengvindamas PCB išdėstymą. Paviršinės montavimo tipas leidžia automatizuotą padėjimą ir suvirinimą, kas didina gamybos produktyvumą. JB temperatūros koeficientas užtikrina stabilų talpą esant -25°C iki 85°C temperatūrų diapazonui, tinkamas bendrosioms aplinkos sąlygoms. Tolerancija +/–10% užtikrina nuoseklų efektyvumą grandinėse. 100V įtampa leidžia naudoti įvairiuose vidutinės įtampos taikymuose. Taip pat, jis yra RoHS atitikties, kas užtikrina ekologišką medžiagų naudojimą.
C4532JB2A684K230KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB2A684K230KA Suderinamumas
C4532JB2A684K230KA Žalioji duomenų schema PDF
C4532JB2A684K230KA Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB2A684K230KA
C4532JB2A684K230KA
TDK Corporation
CAP CER 0.68UF 100V JB 1812