C4532JB2E154K160KA
Sandelyje 421576 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB2E154K160KA
Dalis aprašymo:
CAP CER 0.15UF 250V JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB2E154K160KA(1).pdfC4532JB2E154K160KA(2).pdf
Dalies numeris C4532JB2E154K160KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 421576 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 0.15UF 250V JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB2E154K160KA Datasheets C4532JB2E154K160KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Gedimo greitis -
Talpa 0.15 µF
Programos General Purpose
C4532JB2E154K160KA Produkto Aprašymas:
Jis turi kompaktišką 1812 (matavimo vienetas 4532) dydį, kurio matmenys yra 0,177" x 0,126" (4,50 mm x 3,20 mm), todėl yra optimizuotas mažo ploto elektronikos dizainams. Tvirtos konstrukcijos dėka jis atlaiko nominalų įtampą iki 250V su ±10 % tolerancija, kas leidžia jį naudoti bendrosioms elektronikos taikymų srityse, kur reikalingas stabilus elektros veikimas.
C4532JB2E154K160KA Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis TDK MLCC kondensatorius pasižymi 0,15 µF talpa, kurios tolerancija ±10 %, nominaliu įtampu iki 250 V ir temperatūros koeficientu JB. Darbinė temperatūra svyruoja nuo -25°C iki 85°C, užtikrinant patikimą veikimą įvairiose aplinkose.
C4532JB2E154K160KA Pakavimo dydis
Pakuotės tipas – juosta ir ritinėlis (TR). Inclosure 22111. Dydis 1812 (matavimai apie 4,50 mm x 3,20 mm). Maksimalus storis – 1,80 mm. Montavimo tipas – paviršiaus montavimas (MLCC). Standartinė kontaktų išdėstymo konfigūracija pagal 1812 dydį.
C4532JB2E154K160KA Naudojimo sritis
C4532JB2E154K160KA Savybės
Tai TDK MLCC kondensatorius, pasižymintis stabilia talpa ir temperatūros koeficientu JB, tinkamas naudoti reikalaujant patikimumo vidutiniškame temperatūros diapazone. Sugebantis atlaikyti įtampą iki 250V, užtikrina ilgaamžiškumą. Tolerancija ±10 % suteikia pusiausvyrą tarp tikslumo ir efektyvumo. 1812 dydis palengvina paviršiaus montavimą ir integraciją į įvairius spausdintinius junginius. Juostos ir ritinėlio pakuotė leidžia naudoti automatizuotose surinkimo linijose, pagerinant gamybos efektyvumą. Konstrukcija atitinka aukštus kokybės standartus, mažina sėslių serijos varžą (ESR) ir dielektrines nuostolius, gerindama bendrą elektros našumą.
C4532JB2E154K160KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB2E154K160KA Suderinamumas
C4532JB2E154K160KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB2E154K160KA
C4532JB2E154K160KA
TDK Corporation
CAP CER 0.15UF 250V JB 1812