C4532JB3D222K130KA
Sandelyje 452749 pcs Atskaitos kaina (JAV doleriais)
Gamintojas Dalies numeris:
C4532JB3D222K130KA
Dalis aprašymo:
CAP CER 2200PF 2KV JB 1812
Duomenų lapai:
C4532JB3D222K130KA(1).pdfC4532JB3D222K130KA(2).pdfC4532JB3D222K130KA(3).pdfC4532JB3D222K130KA(4).pdf
Dalies numeris C4532JB3D222K130KA
Gamintojas / Gamintojas TDK Corporation
Atsargų kiekis 452749 pcs Stock
Kategorija Kondensatoriai > Keraminiai kondensatoriai
apibūdinimas CAP CER 2200PF 2KV JB 1812
"Lead Free Status / RoHS" statusas: RoHS Compliant
RFQ C4532JB3D222K130KA Datasheets C4532JB3D222K130KA Išsami PDF formatas en.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV)
Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.059" (1.50mm)
Temperatūros koeficientas JB
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Paketas Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Gedimo greitis -
Talpa 2200 pF
Programos General Purpose
C4532JB3D222K130KA Produkto Aprašymas:
Mažo dydžio 1812 (matematinis 4532) dydžio korpusas, matuojantis 0,177" x 0,126" su maksimalia storį iki 0,059", užtikrina išskirtines elektros savybes kompaktiškoje formoje. Jo pagrindinės charakteristikos - 2200 pF talpa su ±10 % tolerancija, veikia iki 2000V (2kV), todėl yra idealus aukštos įtampos grandinėms.
C4532JB3D222K130KA Pagrindiniai techniniai bruožai
Šis kondensatorius C4532JB3D222K130KA yra aukštovolte multilayer keraminis kondensatorius, kurio talpa yra 2200 pF, įvertinta įtampa − 2000 V (2 kV). Tolerancija yra ±10%, užtikrinanti precizišką veikimą, o JB temperatūros koeficientas leidžia stabiliai veikti nuo -25°C iki 85°C, išlaikant savo savybes sudėtingomis sąlygomis.
C4532JB3D222K130KA Pakavimo dydis
Pakuotės tipas: juostelė ir rulonas (TR). Medžiaga – daugiasluoksnis keramikinis kondensatorius (MLCC). Dydis: 1812 (4,50 mm x 3,20 mm). Kontakto konfigūracija – paviršiaus montuojama dalis. Terminės savybės apima JB temperatūros koeficientą. Maksimalus storis – 1,50 mm, tai leidžia kompaktiškus laidų išdėstymus. Pakuotė padeda automatizuotam surinkimui, didinant gamybos efektyvumą ir komponentų apdorojimą.
C4532JB3D222K130KA Naudojimo sritis
C4532JB3D222K130KA Savybės
Šis TDK kondensatorius C4532JB3D222K130KA yra aukštovolčių multilayer keraminis kondensatorius, skirtas patikimam paviršiaus montavimui. Jis turi 2200 pF talpą, toleranciją ±10%, ir 2 kV įvertintą įtampą, kas užtikrina patikimą veikimą sudėtingomis sąlygomis. JB temperatūros koeficientas garantuoja stabilumą temperatūros svyravimuose nuo -25°C iki 85°C. Aukštos kokybės keramikinė izoliacija ir plona, iki 1,50 mm storio pakuotė suteikia mechaninį tvirtumą ir leidžia kompaktiškus dizainus. Juostelės ir rulono pakuotė palengvina automatizuotą surinkimą, pagerina gamybos efektyvumą, o keramikinė dielektrinė medžiaga užtikrina gerą izoliaciją ir mažus nuostolius, kas didina bendrą grandinės patikimumą.
C4532JB3D222K130KA Kokybės ir saugos ypatybės
C4532JB3D222K130KA Suderinamumas
C4532JB3D222K130KA Žalioji duomenų schema PDF
Kokybės platintojas
Jus taip pat gali dominti:
C4532JB3D222K130KA
C4532JB3D222K130KA
TDK Corporation
CAP CER 2200PF 2KV JB 1812